قسمت خوب در مورد ساخت یک نمایش در مورد شخصیتی که هرگز نقاب خود را بر نمی دارد ، هیچ کس نمی داند آیا ستاره ای که قرار است در آنجا زیر آن باشد واقعاً وجود دارد.

همانطور که مشخص است ، پدرو پاسکال ، مردی که شخصیت عنوان را روی او بازی می کرد ماندالوریایی، در طول فیلمبرداری فصل 1 نمایش همیشه سر صحنه نبود. پاسکال مشغول بازی در لندن و فیلمبرداری از نقش ماکس لرد در بود Wonder Woman 1984، بنابراین بعضی اوقات او برای بازی کردن ماندو در دسترس نبود. در یک مصاحبه طولانی با تنوع، پاسکال تأیید می کند که در انجام جنبه های فیزیکی کمک خاصی کرده است ماندالوریایی:

برخی از صحنه های نمایش ، و حداقل در یک مورد ، یک قسمت کامل ، بیش از هر کسی که برنامه ریزی کرده بود ، باید به ناشناس بودن شخصیت عنوان متکی باشد ، با دو مجری شیرین کاری – برندان وین و لاتیف کراودر – با بازی Mando در صحنه و دوبله پاسکال ماه ها بعد در دیالوگ.

پاسکال برای فصل 2 گفت تنوع، “او خیلی بیشتر روی صحنه بود ، اگرچه هنوز هم بسیاری از بدلکاری های ماندو را کنار نمی گذاشت.”

مطلب پیشنهادی  نمایش جدید "Muppets" در تابستان امسال به دیزنی پلاس می آید

صدای پاسکال بخش بزرگی از شخصیت ماندالوریایی است ، اما به نوعی شگفت آور است که می تواند صحنه های کاملی (یا اپیزودهای کامل) وجود داشته باشد که در آن او فقط حضور نداشته باشد و اساساً هیچ کس تماشاگر نمی تواند بگوید. اگر پاسکال در فصل جدید واقعاً بیشتر اوقات این شخصیت را بازی می کرد ، شاید یک هوادار بسیار دقیق با دقت به قسمت های امسال نگاه کند و آنها را با فصل گذشته مقایسه کند و تفاوت های ظریف در حضور فیزیکی ماندالوریان پیدا کند. این می تواند به نوعی جالب باشد.

فصل 2 از ماندالوریایی برای اولین بار در دیزنی + در 30 اکتبر

گالری – آنچه نباید در دیزنی تماشا کرد