خوب است که ببر ببر باشید.

به نشانه اینکه شبیه سازی واقعیتی که همه ما در آن زندگی می کنیم به سرعت در حال فروپاشی است ، نشست های توجیهی روزانه رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد وضعیت بیماری همه گیر کوروی ویروس امروز به موضوعی رسید که بقیه ما در مورد آن صحبت می کنیم: سریال جنایت واقعی Netflix ببر پادشاه و ستاره آن ، جنایی جو اگزوتیک محکوم شده است. در جلسه توجیهی امروز ، یک روزنامه نگار از رئیس جمهور سؤال کرد که آیا وی بخاطر عفو آقای اگزوتیک ، که به اتهامات متعدد در مورد سوء استفاده از حیوانات محکوم شده است ، و همچنین دو فقره قتل به جرم استخدام درگیر شدن با یک رقیب در جهان از باغ وحش های خصوصی ، نظر خواهد داشت؟

ترامپ ابتدا پاسخ داد: “من چیزی در مورد آن نمی دانم.” روزنامه نگار هنگامی که از رئیس جمهور جزئیات بیشتری خواسته شد ، توضیح داد که اگزوتیک به چه دلیل محکوم شده است (کل اقدام به قتل) و ترامپ پاسخ داد: “فکر می کنید او این کار را کرده است؟ آیا شما در کنار او هستید؟ آیا شما عفو توصیه می کنید؟ ” ترامپ با لبخندی بر چهره خود گفت كه “قبل از اینكه به امور مهم دیگری از جمله مثلاً وضعیت وخیم كشور ما در میان یك شیوع ویروسی مرگبار بپردازد ،” به پرونده جو Exotic “نگاهی خواهد انداخت.

مطلب پیشنهادی  Every Egg Egg in the New Trailer

این همه خبر خوب برای نتفلیکس است ، که فقط به دلیل نتیجه مبادله ، فقط به نمایش قبلی خود محبوب تر می شوند. و این می تواند خبر خوب جو اگزوتیک باشد ، زیرا رئیس جمهور ترامپ در طول سه سال ریاست جمهوری خود افراد زیادی را عفو کرده است. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، آن را برای برخی از خوراک های عالی برای فرض می شود ببر پادشاه سریال دنباله ای که Investaction Discovery در آثار خود دارد.

شما می توانید کل بورس را در جلسه توجیهی مشاهده کنید:

گالری – اعتیاد آورترین واقعیت Netflix نشان می دهد: