کارگردان داگ لیمان فیلم علمی تخیلی را فیلمبرداری کرده است هرج و مرج راه رفتن با جنگ ستارگان ستاره دیزی ریدلی و مرد عنکبوتی تازه ضبط شده تام هالند در تابستان 2017 بازمی گردند. به دلیل مشغله زیاد ستاره ها با سایر امتیازات مربوطه ، وقتی زمان انجام عکاسی مجدد فرا رسید ، هیچ یک از آنها در دسترس نبود. تا سال گذشته طول کشید تا بازیگران بتوانند فیلم های اضافی لازم را جمع آوری و از آنها عکس بگیرند.

با توجه به اینکه بیماری همه گیر ویروس کرونا همچنان بر فیلم ها و سالن های سینما تأثیر می گذارد ، سخت است که بگوییم چه موقع هر فیلمی افتتاح می شود ، چه رسد به فیلمی که قبلاً چندین تاخیر داشته باشد. با این اوصاف، هرج و مرج راه رفتن در حال آمدن است – به عنوان اولین تریلر رسمی فیلم که به صورت آنلاین به نمایش درآمد. در این فیلم که براساس مجموعه کتاب های بزرگسالان جوان ساخته پاتریک نس ساخته شده است ، مادس میکلسن ، دمیان بیچیر ، سینتیا اریوو ، دیوید اویلوو و نیک جوناس نیز بازی می کنند. نگاهی به زیر بیندازید:

مطلب پیشنهادی  به بازیگران اصلی «پارک ژوراسیک» که در سال 2020 دوباره متحد شده است ، مراجعه کنید

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

در آینده ای نه چندان دور ، تاد هیویت (تام هالند) وایولا (دیزی ریدلی) را کشف می کند ، دختری مرموز که سقوط می کند در سیاره خود فرود می آید ، جایی که همه زنان ناپدید شده اند و مردان توسط “سر و صدا” رنج می برند – نیرویی که تمام افکار آنها را به نمایش می گذارد در این چشم انداز خطرناک ، زندگی ویولا تهدید می شود – و در حالی که تاد قول می دهد از او محافظت کند ، باید قدرت درونی خود را کشف کند و اسرار تاریک سیاره را باز کند.

هرج و مرج راه رفتن انتظار می رود در سال 2021 در سینماها اکران شود.

گالری – فیلم های علمی تخیلی که در واقع آینده را پیش بینی می کنند: