همه گیری ها یکی از اصلی ترین داستان های داستانی است ، همانطور که تصاویر شهرهای خالی و متروک مانند شهرهایی که تقریباً هر روز در رسانه های اجتماعی مشاهده می کنیم به لطف اقدامات قرنطینه ناشی از تاج ویروس است. در حال حاضر زندگی به هیچ احساسی نیاز ندارد که مانند یک فیلم علمی تخیلی بد باشد.

جای تعجب نیست که ساکنان لوئیزیانا چنان ناراحت شدند که پلیس اخیراً در کرولی ، لوئیزیانا اخیراً از جلوه صدای آژیر متمایز پاکسازی فیلم ها – حق رای در مورد آینده ای آهسته و درخشان ، که در آن همه جرم برای یک روز از سال قانونی است – برای شروع یک اردوگاه محلی شبانه ساعت 9 شب. هنگامی که پلیس به منشاء صدا هشدار داده شد ، آنها این بیانیه را به ایستگاه تلویزیونی محلی KATC صادر کردند و قول دادند که دیگر از آن استفاده نکنید:

دیشب یک “آژیر پاکسازی” توسط اداره پلیس Crowley به عنوان بخشی از ساعت اول شروع کار آنها استفاده شد. ما با این اعتقاد که آژانس ما در این روند شرکت داشته است ، شکایات متعددی دریافت کرده ایم. ما درگیر استفاده از “آژیر پاکسازی” نبودیم و از هر نوع آژیر برای این منظور استفاده نمی کنیم.

در ویدیوی زیر می توانید صدا را برای خود بشنوید:

مطلب پیشنهادی  لیام نیسون از بازیگر نقش جار جار بینکس دفاع می کند

به روز، پاکسازی این سریال چهار فیلم و یک مجموعه تلویزیونی ایجاد کرده است ، همه چیز در مورد دنیایی که یک حزب سیاسی به نام “بنیانگذاران جدید آمریکا” پس از ویران شدن ایالات متحده توسط یک افسردگی اقتصادی ، پاکسازی را به عنوان یک مراسم سالانه نصب می کند. یک پنجم پاکسازی اواخر تابستان امسال قرار بود این فیلم در سینماها برگزار شود. تقریباً مطمئناً توسط همه گیر شدن کورو ویروس به تاخیر خواهد افتاد. وقتی سرانجام در سینماها افتتاح شد ، امیدواریم که مانند مستند به نظر نرسد.

گالری – بهترین فیلم های ترسناک دهه: