پلیس بیش از 30 سال در هوا بوده است. این کار در سال 1989 به عنوان یکی از اولین نمایش های واقعیت در تلویزیون پخش آغاز شد و قرار بود هفته آینده 33 امین فصل خود را در شبکه پارامونت اجرا کند.

اما همانطور که اشاره شد تنوع، این برنامه از برنامه آینده کانال ناپدید شده است. در واقع ، هنگامی که “پلیس” را در وب سایت Paramount Network جستجو می کنید ، فوریتی دریافت می کنید که می خواند “ما نمی توانیم آن را پیدا کنیم ، اما یکی از این موارد را امتحان کنید” ، که با توجه به این موضوع عجیب است. پلیس از سال 2013 روی Paramount (و تکرار قبلی آن ، Spike) قرار دارد. به نظر می رسد که این نمایش به هیچ وجه جزئی از شبکه نیست.

اگرچه شبکه پارامونت نظری درباره انتقال به این کشور ارائه نداد تنوعبه نظر می رسد با توجه به درگذشت جورج فلوید و ادامه اعتراضات در سراسر کشور علیه وحشیگری و خشونت پلیس ، این نمایش بی سر و صدا از موج های هوایی برداشته شده است. و تنها یکی نیست. A&E تصمیم گرفته است پخش نشود زنده PD، که در زیر گشت های معمول خود ، گشت های پلیس زنده را از سراسر کشور دنبال می کند. آنها این بیانیه را به تنوع:

با احترام به خانواده های جورج فلوید و دیگران که جان خود را از دست داده اند ، با مشورت بخشهایی که از آنها پیروی می کنیم و با توجه به ایمنی همه افراد درگیر ، تصمیم گرفته ایم که این آخر هفته “پخش زنده PD” را پخش نکنیم.

در حال حاضر ، 24/7 تلویزیون Pluto پلیس کانال (بله آنها یکی دارند) هنوز بصورت آنلاین در دسترس است. آهنگ تم “پسران بد” به تنهایی اجرا می شود خیلی این روزها متفاوت است

مطلب پیشنهادی  به نوعی ، در اینجا 15 تریلر دیگر با کاورهای غمگین آهنگ های پاپ آورده شده است

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی دهه: