یک بار دیگر فصل شکار است.

دو سال بعد از Shane Black’s درنده وارد سینماها شد ، به نظر می رسد پنجمین انفرادی است درنده فیلم رو به جلو است. این اولین فیلم در این حق امتیاز از زمان خریداری فاکس توسط دیزنی و تغییر نام استودیوی 20th Century است.

طبق Deadline ، استودیو انتخاب کرده است 10 خیابان کلاورفیلدDan Trachtenberg برای کارگردانی پروژه ، از یک فیلمنامه توسط جک رایان و سنگ تراشپاتریک آیسون. در حال حاضر ، آنها جزئیات زیادی در مورد طرح ندارند:

آنها در حال حاضر خط داستانی را در زیر لگد نگه می دارند ، اما به من گفتند که این روند به تحولات اخیر فیلم برنخواهد گشت. فاکس آخرین حضور خود را در هیجان انگیز The Predator 2018 انجام داد.

غالباً نادیده گرفتن آنچه در فیلم گذشته اتفاق افتاده برای غیر معمول نیست درنده؛ هر فیلم در این حق امتیاز بر روی یک محیط جدید و بازیگران جدید متمرکز شده است. آرنولد شوارتزنگر در فیلم اصلی سال 1987 بازی کرد که در جنگل های آمریکای مرکزی قرار داشت. که در درنده 2، یک شکارچی جدید دنی گلاور را در لس آنجلس سال 1997 که شکار کرده است شکار کرد. حق رای دادن بازگشت (پس از دو Alien Vs. درنده فیلم های کراس اوور) در سال 2010 با درنده ها، تهیه شده توسط رابرت رودریگز. در آن زمان شکارچیان انسان ها (از جمله آدرین برودی) را در دنیای بیگانه شکار کردند. بالاخره بود درنده در سال 2018 از شین بلک ، که به زمین بازگشت و گروهی از دامپزشکان نظامی که از نظر ذهنی آسیب دیده بودند با نسخه چندگانه موجودات در حال مربع زدن بودند.

مطلب پیشنهادی  فیلم شماره 1 باکس آفیس به زحمت 1 میلیون دلار درآمد کسب کرد

حتی بعد از آن همه فیلم ، هنوز چیزی بیش از عشق آنها به آب و هوای گرم و شکار انسان برای ورزش در مورد این بیگانگان شکارچی شناخته نشده است. بنابراین مکان های زیادی وجود دارد که یک می تواند به آنجا برود.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن در همه زمان ها: