پیش از ماندالوریایی فصل 2 ، دیزنی و لوکاس فیلم از هنر شخصیت پردازی کاملاً جدیدی رونمایی کرده اند که بازیکنان اصلی را به نمایش می گذارد. تصاویر در به اشتراک گذاشته شد ماندالوریایی حساب توییتر صبح زودتر پوسترهای فوق العاده واقعی زیر را بررسی کنید:

چهار پرتره ، ماندالوریان (پدرو پاسکال) ، سرباز شورشی سابق کارا دونه (جینا کارانو) ، رهبر صنف شکارچیان فضل ، گریف کارگا (کارل ودزر) و کودک را به تصویر می کشد. هنر شخصیت Baby Yoda به ویژه دلهره آور است – به نظر می رسد که مستقیماً به روح شما خیره شده است.

این نقاشی های سینمایی فقط انتظار برای فصل دوم که مدت ها در انتظار آن بود را ایجاد می کند ماندالوریایی. با توجه به اینکه مورد جدیدی دریافت نخواهیم کرد جنگ ستارگان به زودی فیلم ماندالوریایی از لوکاس فیلم به ارائه دهنده اصلی ماجراهای بین کهکشانی تبدیل شده است. فصل 2 به دنبال شکارچی فضول اسرارآمیز ادامه خواهد یافت زیرا او کودک را در برابر کهکشان تهدید دشمنان محافظت می کند. Cara Dune و Greef Karga هر دو در کنار Mandalorian به این هدف پیوستند و تیمی متحد و متحد ایجاد کردند.

مطلب پیشنهادی  سرانجام پال پاتریک SpongeBob نمایش خود را آغاز کرد

Jon Favreau در حال بازگشت به عنوان مجری برنامه فصل 2 است. مانند فصل 1 ، قسمت بعدی توسط لیست کارگردانان با استعدادی از جمله Rick Famuyiwa ، Dave Filoni ، Bryce Dallas Howard ، Peyton Reed و Robert Rodriguez هدایت می شود. Weathers (خود Greef Karga) حتی برای یک اپیزود کلاه کارگردان را می گذارند.

ماندالوریایی در تاریخ 30 اکتبر ، با پخش قسمتهای جدید ، هر روز جمعه در Disney + قرار می گیرد.

گالری – ‘The Mandalorian’ فصل 2 تصاویر با نگاه اول: