از من نپرس چرا پیش پرده این کمدی جدید Kristen Wiig ، Barb & Star به Vista Del Mar بروید، مانند حقه بازی شروع می شود چیزهای غریبه. به نظر می رسد فیلم هیچ ارتباطی با آن ندارد چیزهای غریبه یا ترسناک دهه 80 یا Netflix یا هر چیز دیگری. کاملاً واضح است که تقلید مسخره انگیز از فیلم های ترسناک نیست. بقیه تریلر مربوط به دو دوست است که ویگ و آنی مومولو آنها را در تعطیلات در یک استراحتگاه ساحلی بازی می کنند.

Wiig و Mumulo نیز نویسندگی مشترک فیلم را بر عهده داشتند. آنها قبلاً در فیلمنامه نامزد جایزه اسکار همکاری کردند ساقدوش عروس. با وجود تریلر عجیب و غریب ، اگر در آن طول موج عجیب باشید کمدی بسیار دمدمی مزاج به نظر می رسد اما بسیار خنده دار به نظر می رسد. تریلر زیر را ببینید:

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

با یک بارب و استار یک سفر کنید و از پوسته خود بیرون بیایید. BARB & STAR GO TO VISTA DEL MAR از گالری که برای شما ساقدوش عروس آورده است (کریستین ویگ و آنی مومولو با هم بازیگران و نویسندگان دیگر) دوستان مادام العمر بارب و استار ماجراجویی یک عمر را آغاز می کنند وقتی تصمیم می گیرند برای اولین بار … همیشه از شهر کوچک غرب میانه خود خارج شوند.

Barb & Star به Vista Del Mar بروید Lionsgate در ابتدا قصد داشت این فیلم را برای اکران نمایشی در تابستان گذشته انجام دهد ، اما به دلیل همه گیری آن را به تابستان سال آینده موکول کرد. سپس آنها تصمیم گرفتند سالن های سینما را به طور کامل دور بزنند و به جای آن فیلم را با کیفیت برتر VOD منتشر کنند. اکنون کمتر از یک ماه دیگر عرضه می شود.

مطلب پیشنهادی  میندی کالینگ و دن گور می توانند "قانونی بور 3" را نوشتند

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی تاریخ: