برای اولین بار در دهه های گذشته ، بازیگران طنزنمائی کلاسیک شاهزاده تازه هواي بل دوباره متحد خواهد شد همانطور که در تریلر کاملا جدید مشخص شده است ، ویژه مراسم دیدار طولانی منتظر هفته آینده در HBO Max است.

در 19 نوامبر ، ویل اسمیت با خانواده Bel-Air خود دوباره دیدار می کند تا به نمایش ، ایجاد آن و تأثیر آن نگاهی بیندازد. بخشهایی به جیمز اوری فقید ، بازیگر نقش عمو فیل محبوب ویل و حضور جانت هوبرت ، خاله ویو اصلی نمایش ، اختصاص داده خواهد شد که پس از فصل سوم سریال را ترک کرد. و همانطور که می بینید ، همه چیز در یک ماکت غیرعادی از نسخه اصلی اتفاق می افتد تازه شاهزاده بل ایر تنظیم.

تریلر ویژه نامه زیر را تماشا کنید:

در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

در ویژه برنامه بدون نسخه ، تامیانا علی ، کارین پارسونز ، جوزف مارسل ، دافنه ماکسول رید و آلفونسو ریبیرو و همچنین دی جی بازیگر تکرار شونده جاز جف ، برای مراسم دیدار خانوادگی در خانه بانکها ، برای حضور در سریال ، به طور منظم به سریال پیوستند. بازگشت به نمایش پیشگامانه. اسمیت که در سی امین سالگرد تاریخ پخش سریال اصلی ضبط شده بود ، برای اولین بار پس از 27 سال با ژانت هوبرت که نقش خاله ویو را بازی می کند برای اولین بار در یک دیدار عاطفی و گفتگوی صمیمانه به گفتگو نشست.

شاهزاده تازه دیدار مجدد Bel-Air اولین بار در HBO Max در 19 نوامبر برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی  اجازه دهید جیمز گان در "جوخه خودکشی" هر کسی را که می خواهد بکشد

گالری – احیای تلویزیون ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: