“من وقتم را به خودم آمدم.”

فقط سعی کنید وقتی چادویک بوسمن این خط را در تریلر می خواند لرزید پایین سیاه Ma Rainey. این فیلم که دسامبر امسال به نتفلیکس آمد ، آخرین اجرای بوزمان قبل از مرگ وی در سن 43 سالگی پس از یک نبرد طولانی و بسیار خصوصی با سرطان روده بزرگ بود. که در Ma Rainey’s، بر اساس نمایشنامه آگوست ویلسون ، بوزمن در نقش لوو ، یک شیپور ساز آینده دار که به گروه Ma Rainey’s (Viola Davis) می پیوندد ، بازی می کند.

هر دو بوزمن و ویولا دیویس در پیش پرده جدید این فیلم باورنکردنی به نظر می رسند ، اگرچه سخت است که با شنیدن صحبت های شخصیت وی درباره قلب و جاه طلبی هایش ، در مورد مرگ بوزمن فکر نکنید. در زیر آن را تماشا کنید:

اینجاست Ma Rainey’s خلاصه داستان رسمی:

در طی یک جلسه ضبط بعد از ظهر در 1920s شیکاگو ، هنگامی که گروهی از نوازندگان در انتظار مجری هیجان انگیز ، “افسانه” مادر بلوز “، Ma Rainey (ویولا دیویس ، برنده جایزه اسکار) هستند ، تنش و دما افزایش می یابد. در اواخر جلسه ، ما ترسناک و آتشین ما با مدیر و تهیه کننده سفیدپوست خود بر سر کنترل موسیقی خود وارد نبرد اراده می شود. همانطور که گروه در اتاق تمرین کلاستروفوبیک استودیو منتظر می مانند ، لوپت بلندپرواز بلند پرواز (چادویک بوسمن) – که چشمش به دوست دختر ما است و تصمیم دارد ادعای خود را در صنعت موسیقی مطرح کند – نوازندگان دیگر موسیقی خود را به فوران داستان های آشکار حقایق تحریک می کند که برای همیشه مسیر زندگی آنها را تغییر خواهد داد.

پایین سیاه Ma Rainey اولین بار در Netflix در 18 دسامبر برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی  بازگشایی سینماهای منظم تا ژوئیه

گالری – نامزد های تکان دهنده گلدن گلوب: