یتیم، فیلم ترسناک دلهره آور 2011 ، پیش درآمدی با عنوان دریافت خواهد کرد Orphan: First Kill. ایزابل فورمن ، بازیگر نقش اصلی استر ، شخصیت ترسناک پروژه جدید را دوباره تکرار می کند. ویلیام برنت بل (پسر، شیطان درون) برای کارگردانی تصویر ، با اسکریپتی نوشته شده توسط دیوید کاگگشال تنظیم شده است. دیوید لسلی جانسون ، نویسنده فیلم اول ، در کنار جن گورتون به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد.

برای کسانی که نیاز به بازیابی دارند ، استر ظاهراً یک دختر یتیم 9 ساله روسی است که توسط کلمن ها (با بازی پیتر سارسگارد و ورا فارمیگا) به فرزندی پذیرفته می شود. با این حال ، آنها (SPOILERS) می فهمند که استر زنی 33 ساله با کم کاری هیپوفیز ، نوعی کوتولگی است که باعث می شود او مانند یک کودک به نظر برسد. اهداف استر چیزی غیر از اهداف خوب است و او شروع به ویران کردن کلمن ها می کند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در Hulu در ماه سپتامبر

نقش چالش برانگیز Fuhrman در یتیم لحظه شکست او در هالیوود بود. از آن زمان ، 23 ساله اکنون لیستی از اعتبارات دارد که شامل آن می شود بازی های گرسنگی، استادان رابطه جنسی، و اتاق فرار 2. حالا ، او تقریباً یک دهه بعد به شخصیت باز خواهد گشت. وی در کنار جولیا استایلز بازی خواهد کرد که هنوز نقش وی اعلام نشده است.

Orphan: First Kill درحال ساخت فیلم Dark Castle Entertainment and Entertainment One است و فیلمبرداری آن در حال انجام است. ما هنوز چیز زیادی در مورد طرح پیش درآمد نمی دانیم ، اما می توان حدس زد که سرانجام حقیقت مربوط به گذشته تاریک و بی عیب استر را خواهیم آموخت.

گالری – بهترین دنباله های ترسناک در جریان: