جنگ ستارگان موعظه ها مدتهاست كه به عنوان كارآزمایی رفتار می كنند ، سه نوه سرخدار كهكشان كهكشان ، بسیار دور. اگر شما یکی از افرادی هستید که دوست دارد همه چیز را لجباز کند فانتوم تهدید به دلیل اینکه دارای یک کودک Darth Vader است ، وی یک بار زمان را در پیچیدگی مسیرهای تجارت کهکشانی سرمایه گذاری می کند ، و جار جار بینکس بیکران را به هم متصل می کند ، باید ویدیوی زیر را ببینید.

این گزیده ای از سری جدید Disney + است گالری دیزنی: The Mandalorian، و ویژگی های تهیه کننده / کارگردان / نویسنده دیو فیلونی را توضیح می دهد که چرا فانتوم تهدید شامل یکی از مهمترین جدی در کل حق رای دادن: Qui-Gon Jinn. یک قسمت از فانتوم تهدید همه دوست دارند دوئل نهایی بین کوئی گون ، اوبی وان و دارت مول است. اما فیلونی توضیح می دهد که چرا این صحنه چیزی بیش از یک مبارزه جالب چراغ است. این دقیقاً فاش می کند که چی کو گن برای آن می جنگد ، و اینکه چرا مرگ او برای آناکین اسکای واکر و تحول اجتناب ناپذیر او به Darth Vader بسیار مهم است.

مطلب پیشنهادی  «روح» Pixar از سینما رد می شود ، اولین نمایش از دیزنی پلاس

فیلم زیر را تماشا کنید.

این بسیار خوب گفته شده است اعطا می شود ، اگر به خوبی گفته شود ، خوب خواهد بود فانتوم تهدید خود ، و به یکی از مهمترین صداهای لوکاسفیلم نیازی نداریم که اساساً از طرف آن استدلال کند – مثلاً بگویید ، اگر خود کوئی گون گفتگو داشت که واقعاً این نکته را به خانه آورد. اما اگر بدنبال آن باشید ، آنجاست. و این باعث می شود فیلم بسیار جالب تر شود.

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – همه جنگ ستارگان فیلم های رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: