روز دیگر ، خبر وحشتناک دیگر خبرهای coronavirus: آدام شلسینگر ، بنیانگذار گروه محبوب موسیقی پاپ Fountains of Wayne و ترانه سراینده پرکار برای فیلم و تلویزیون ، در اثر عوارض COVID-19 درگذشت. در اوایل هفته ، گزارش شده بود که شلینگر پس از انقباض کورو ویروس بیش از یک هفته را در بیمارستان گذراند و در یک دستگاه تنفس بود. تنوع صبح روز چهارشنبه درگذشت وی را تأیید کرد. شلسینجر فقط 52 سال داشت.

اشلسینگر یکی از بومیان منطقه نیویورک ، از زمان آغاز به کار در سال 1995 بخشی از چشمه های وین بود. بزرگترین اثر گروه “مادر استیسی” در سال 2003 بود. در میان پروژه هایی با Fountains of Wayne و گروههای دیگرش ، Schlesinger آهنگ های شگفت انگیزی را به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی کمک کرد. او نویسنده آهنگ عنوان فوق العاده جذاب از تام هنکس بود. اون کاری که انجام می دهی!، در مورد یک باند دهه 60 با یک ضربه بزرگ خود را به سمت ستاره شدن گرفت:

مطلب پیشنهادی  برنامه Coronavirus Ruined Terry Gilliam برای فیلمبرداری کوبریک فیلم

شلسینگر همچنین چندین آهنگ را به یکی از کم ارزش ترین کمدی های عاشقانه قرن کمک کرد ، موسیقی و متن ترانه با بازیگران هیو گرانت و درو بریمور. آهنگ های او برای این فیلم شامل “بازگشت به عشق به عشق” ، که نقش اصلی را در داستان رابطه بین یک ستاره پاپ محروم (گرانت) و ترانه نویس مشتاق (باریمور) بازی می کند.

در سالهای اخیر ، شلسینگر تهیه کننده موسیقی اجرایی و ترانه سرا برای آن بود دوست دختر سابق دیوانه. چندین آهنگ او از نمایش برای امی نامزد شدند ، از جمله “Settle For Me” (با نویسندگی راشل بلوم و جک دولگن):

همه گفت ، شلسینگر سه امی و یک گرمی برنده شد و برای اسکار و دو تونی نامزد شد. او حرفه ای باورنکردنی داشت – اما باید خیلی طولانی تر می شد. مرگ او یک تراژدی مطلق است. اما کارهای شلسینگر فراموش نخواهند شد.

گالری – بهترین پوسترهای دهه: