ما بسیار خوش شانس هستیم که هرگز مجبور به تحمل یک روز Groundhog دنباله موفقیت گسترده فیلم باید یکی از موارد اجتناب ناپذیر را رقم زد. هک ، پایان پیچ و تاب اصلی فیلم این فرضیه عالی را برای یک فیلم دیگر به شما می دهد. به دلایل مختلف ، از جمله این واقعیت است که کارگردان هارولد رامیس و ستاره بیل موری پس از ساخت فیلم سقوط کرده اند روز Groundhog، هرگز اتفاق نیفتاد این بهترین است هیچ فیلم کاملی نباید با کپی کربن فرومایه به پایین کشیده شود ، به خصوص فیلم درباره پرتاب کردن قفسه های حرص و طاغوت و آغوش گرفتن از خالص ترین و بهترین خود. (دنباله بازی های ویدیویی مماس است ، برای کسانی که علاقه مند هستند.)

هنوز هم کاملاً منطقی است که بدانیم چه اتفاقی برای Phil Connors بعد از سالهای بی پایان روزهای Groundhog او افتاد. Phil هزاران فوریه 2 را تجربه کرد ، یاد گرفت که مرد بهتری باشد ، سپس سرانجام در 3 فوریه از خواب بیدار شد. آیا او یک بار دیدگاه خود را در مورد جهان حفظ کرد و نمی دانست در هر لحظه بیداری چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یا آیا او به خود جذب و خودشیفتگی عود کرد؟

اگرچه او هرگز دنباله رسمی نکشید ، روز Groundhog دنی روبین ، خالق و نویسنده آن ، اتفاقاتی را که پس از فیلم برای فیل رخ داد ، فاش کرد. چند سال پیش در وبلاگ شخصی خود ، سفر فیل را فراتر از Punxsutawney شرح داد:

او برای مدتی در آن شهر زندگی کرده بود ، اما پس از چندین بار زندگی در زمستان دائم ، فیل می خواست به ساحل برود. و او می خواست بیشتر جهان را ببیند ، بوها و سلیقه ها ، مردم و فرهنگ ها را نیز تجربه کند. او بازی کرد و خندید و یاد گرفت و رنج برد ، داوطلب شد ، مشاغل را شروع کرد. او یاد گرفت که قایقرانی کند و سالها را به هر مکانی که تا به حال خوانده بود می گذراند ، که تقریباً در هر مکانی وجود داشت.

به گفته روبین ، سرانجام فیل پس از فهمیدن “بودن در اطراف مردم به اندازه کافی وقت صرف کردن با افکار خود و چیزهای ساده ای که می خواست در اطرافش باشد” در گوشه ای از کوههای سانگرا دی کریستو در نیومکزیکو مستقر شد. ” جالب است که علاقه فیل به آن علاقه مند است روز Groundhog، ریتا ، هرگز در این پست به اسم ذکر نشده است. به نظر می رسد که آنها در جایی از هم گسیختند.

مطلب پیشنهادی  لوک Skywalker همیشه یک پیچ گوشتی بیش از حد بود

فیل در خانه خود در کوهستان میهمانان پذیرایی کرد ، جایی که سؤالاتی از قبیل “چند روز در حلقه زمان گیر افتادید؟” و “واقعاً بیل موری چیست؟” او سعی می کرد به بهترین شکل ممکن به آنها پاسخ دهد ، (و در اینجا روبین به نقل از “فیل”) “حقیقت این است که اکثر مردم به دنبال جواب از کسی هستند که فقط می تواند به آنها بگوید و آن را به دست آورد.”

بنابراین شما آن را در آنجا دارید: Phil Connors ، گورو مکزیکی جدید تمایلی ندارد. درست به نظر میرسد.

گالری – بهترین فیلمهای سال 1990: