پارک جنوبی با یک اپیزود بسیار خاص گره خورده است. برای درک واقعی موارد خاص ، باید یک شخصیت را درک کنید: رندی مارش ، که تکامل او در طول این مجموعه واقعاً توضیح می دهد که چگونه ایالات متحده آمریکا طی 23 سال تغییر کرده است پارک جنوبی جامعه ما را در کمدی سنترال سیخ زده کرده است.

این ویدیوی جدید از رایان آری و ویدیوی ScreenCrush به بررسی رندی ، و چگونگی تکامل شخصیت در دو دهه گذشته و نحوه رفتن او از یکی از پدران گروه اصلی بچه ها به قهرمان اصلی غیررسمی نمایش می پردازد. مانند اکثر ما ، رندی فرد استثنایی نیست و احساس می کند نادیده گرفته شده و از یافتن راهی برای برجسته شدن ناامید است. در سال های اخیر ، رندی به یک تقلید مسخره آمیز و بیرحمانه از شرکت های آمریکایی تبدیل شده است ، که وی را به شخصیتی عالی برای نمایش در اپیزودی درباره بیماری همه گیر ویروس کرونا تبدیل می کند. تجزیه و تحلیل ویدیوی ما را در زیر مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  تصویر جدید "Falcon & Winter Soldier" لباس جدید سام ویلسون را نشان می دهد

اگر این ویدیو را در مورد دوست داشتید پارک جنوبی همه گیر ویژه و تکامل رندی مارش ، برخی دیگر از فیلم های ما را در زیر ببینید ، از جمله تجزیه و تحلیل مهمترین قسمت شکستن بد، نظریه مورد علاقه ما در مورد ریک و مورتی، و برخی از فیلم های تخم مرغ عید پاک ما از فصل جاری پسر ها. بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید.

گالری – طرفداران تکان دهنده تلویزیونی که واقعاً پیش بینی می شوند: