چند ماه پس از مرگ چادویک بوزمن ، هنوز مشخص نیست که مارول چگونه ادامه این قسمت را ادامه می دهد پلنگ سیاه. از لحاظ تئوری ، آنها می توانستند نقش T’Challa را با بازیگر جدیدی دوباره بسازند و در غیر این صورت همانطور که در ابتدا برنامه ریزی کرده بودند ادامه می دهند. یا آنها می توانند T’Challa خیالی را از دست بدهند یا به نوعی بازنشسته شوند ، و یک پلنگ سیاه جدید را جایگزین او کنند – احتمالاً خواهرش شوری ، که در بعضی مواقع نقش پلنگ سیاه را در کمیک های مارول به ارث برده است.

مارول هر کاری کند ، آنها باید به نوعی به مرگ بوسمن بپردازند. یک راه آنها نخواهد شد این کار را با استفاده از نوعی دیجیتال یا CGI مضاعف برای Boseman فقید انجام می دهد. ویکتوریا آلونسو ، معاون رئیس مارول استودیو درمورد اینکه آیا این گزینه توسط کلارین (از طریق TheWrap) گزینه ای بوده است ، گفت:

نه. فقط یک چادویک وجود دارد و او با ما نیست. متأسفانه پادشاه ما ، در زندگی واقعی ، نه فقط در داستان ، درگذشته است و ما کمی وقت صرف می کنیم تا ببینیم که چگونه به تاریخ بازگشتیم و برای تکریم این فصل از آنچه برای ما اتفاق افتاده است ، چه کاری انجام می دهیم که بسیار غیرمنتظره بود ، بنابراین دردناک ، خیلی وحشتناک ، واقعاً

پلنگ سیاه 2 قرار است در تاریخ 6 مه 2022 در سینماها افتتاح شود. این تاریخ ممکن است به دلیل ادامه عدم اطمینان در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا و وضعیت سالن های نمایش فیلم ، در ماه های اخیر هر تاریخ اکران مارول تغییر کند. اگر اینطور نباشد ، وقت زیادی برای یک فیلم نیست پلنگ سیاهمقیاس ، اگر قرار باشد از ابتدا برای یک قهرمان جدید تجدید نظر شود. انتظار می رود که برنامه قطعی مارول در مورد آینده واکاندا را زودتر از دیرتر بشنوید.

مطلب پیشنهادی  بازسازی تند یک کلاسیک علمی تخیلی

گالری – بمب های گیشه ای که در واقع خوب هستند: