با نگرانی از coronavirus در مورد تعطیلی سینماها در سرتاسر کشور ، فیلم های با تاخیر تبدیل به یک معیار شده است. عنکبوت تا نوامبر بیرون نمی آید. سریع و خشمگین 9 نمی شود تا بهار آینده

در اینجا ، برای تغییر سرعت خوب ، فیلمی است که اکنون در حال پخش است زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده. در ماه فوریه – که حدود 12 سال پیش احساس می کند – دیزنی اعلام كرد كه نسخه این فیلم را بدست آورده اند همیلتون، آهنگ موزیکال لین-مانوئل میراندا برادوی در آن زمان ، میراندا اعلام کرد فیلم برتر خواهد بود در تماشاخانه ها در 15 اکتبر 2021. امروز در توییتر ، وی طرحی جدید را فاش کرد: همیلتون در حال آمدن به دیزنی است – حدود 15 ماه از زمان برنامه.

همیلتون این فیلم در سال 2016 در برادوی با بازیگران اصلی نمایش فیلمبرداری شد. دلیل اصلی به تعویق انداختن آن در وهله اول ، ادامه تقاضای بلیط برای بلیط ها بود همیلتون نمایش ، که به بهمن ماه بازگردد ، هنوز هم هشت بار در هفته در نیویورک و در شرکتهای تور در سراسر کشور برگزار می شد. از آن زمان ، تئاتر زنده به دلیل coronavirus همه جا تاریک شده است. بنابراین این ضد برنامه نویسی طاعون بسیار هوشمندانه است.

مطلب پیشنهادی  به نوعی ، در اینجا 15 تریلر دیگر با کاورهای غمگین آهنگ های پاپ آورده شده است

اعلامیه مطبوعاتی دیزنی فوریه همیلتون به عنوان … جهشی رو به جلو در هنر “ضبط زنده”. این فیلم مخاطب خود را به روشی منحصر به فرد صمیمی به دنیای نمایش برادوی منتقل می کند. نتیجه ترکیب بهترین عناصر تئاتر و فیلم زنده ، یک نمایش صحنه سینمایی است که روشی کاملاً جدید برای تجربه است همیلتون.“به علاوه ، این یک راه دوست داشتنی برای جشن گرفتن روز استقلال در خانه امسال است. و اکنون کمتر از دو ماه می گذرد.

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – فیلم هایی که شوکه می شویم در واقع در دیزنی + هستند: