آمازون اعلام کرده است که با اشتراکی یک ساله رایگان به شبکه غذایی آشپزخانه ، مشتریان و تبلت های Amazon Fire TV و Tablet را هدیه می کند. دسترسی به ویژگی حق بیمه شامل کلاس های آشپزی زنده و براساس تقاضا با موارد دلخواه شبکه غذایی بابی فلای ، راشل ری ، Giada De Laurentiis ، گای فیری و مارتا استوارت است.

Food Network Kitchen در سال 2019 بین آمازون و دیسکاوری با هدف آوردن محتوای کابل سبک زندگی سنتی به یک بستر جریان راه اندازی شد. مطابق با گزارشگر هالیوود، کشف در حمایت کامل از تبلیغات جدید است. پیتر فرسی ، مدیرعامل ، مدیر مستقیم مصرف کننده جهانی در دیسکاوری گفت: “ما از موفقیت همکاری اولیه خود با آمازون برای راه اندازی آشپزخانه شبکه مواد غذایی هیجان زده شدیم.” “ما نمی توانیم هیجان زده شویم که ده ها میلیون مشتری Fire TV و Fire Tablet را به آشپزخانه شبکه غذا معرفی کنیم.”

مطلب پیشنهادی  AMC حق رمان را به 18 رمان آن برنج می بخشد

برای تبلیغ این پیشنهاد ، آمازون در تاریخ 2 و 3 ماه مه رویدادی به نام “We Cook Together Weekend” برگزار می کنیم که در آن بینندگان می توانند در کنار ستاره های شبکه غذا از خانه های خود آشپزی کنند. سرآشپزها شامل فلای ، والری برتینلی ، تایلر فلورانس ، آماندا فریتاگ و الکس گوارنشلی هستند.

این اطلاعیه پس از تصمیم Verizon مبنی بر دادن اشتراک رایگان Disney + به مشتریان بی سیم نامحدود خود است. علاوه بر این ، اپل هنگام خرید یک محصول اپل ، سال رایگان AppleTV + را ارائه می دهد. این نبرد غول های جریان است و هر کدام برای شیرین ترین معامله رقابت می کنند.

گالری – فیلم هایی که هنوز از طریق آمازون می توانید VHS بخرید:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید