میکی موس و گروه رنده های رگ او برای ماجراجویی های بیشتری بازگشته اند دنیای شگفت انگیز میکی موس ، سری جدیدی از شلوارک های کوتاه به دیزنی + این ماه. ماجراهای هفت دقیقه ای به اندازه لقمه ، میکی ، مینی موس ، دونالد داک ، دیزی داک ، گوفی و ​​پلوتو را دنبال می کنند زیرا آنها خود را در انواع و اقسام ضرب وشتم قرار می دهند. این کارتون ها ادای احترامی به کرایه کلاسیک میکی موس هستند ، اما این بار یک گرایش مدرن دارند.

موضوع شورت انیمیشن جدید از پیش پا افتاده تا خارق العاده است. در این تریلر ، میکی و باند در طیف وسیعی از سناریوها ، از خرید باربیکیو گرفته تا درگیری در غرب وحشی حضور دارند.

تریلر جدید و رنگارنگ دیزنی + را ببینید:

با نگاهی به انیمیشن ، دنیای شگفت انگیز میکی موس ، tاو با چشمان دوستانه و پوزخند فرو رفته اش میکی موس نیست که ما به عنوان چهره دیزنی شناخته ایم. این سبک بازگشت از اوایل سال 2010 در یک سری استفاده شده است میکی موس کارتون هایی با حضور کریس دیامانتوپولوس به عنوان صدای میکی. از آنجا که این سال 2020 است ، انیمیشن واضح ، پر جنب و جوش و یکپارچه است. این ترکیبی از نسل ها است ، ترکیبی از تکنیک کلاسیک و مدرنیته Technicolor.

مطلب پیشنهادی  نیکلاس کیج برای پخش J جو اگزاتیک در سری فیلمنامه Tiger King's

در اوایل ماه مه ، HBO Max مجموعه جدیدی را حذف کرد کارتون های Looney Tunes روی سرویس پخش جریانی اواخر ماه نوامبر ، فصل جدیدی از فصل استیون اسپیلبرگ جانوران حیوان در Hulu خواهد رسید. اکنون نوبت دیزنی + است که به خوبی در دلتنگی فرو رود.

دنیای شگفت انگیز میکی موس چهارشنبه 18 نوامبر به دیزنی + می رسد.

گالری – بدترین ساید های دیزنی در همه زمان ها: