پرندگان شکاری بسیار سرگرم کننده است این فیلم با وجود انتشار اولیه VOD ، ستایش را به خاطر اجرای خارج از دیوار و چرخش زننده محور در ژانر ابرقهرمانی بدست آورده است. کارتی کین یان کارگردان در حال حاضر شروع به فکر کردن در مورد آنچه دنباله هارلی کوین است و چه شخصیت هایی می خواهد به ترکیب اضافه کند ، کرده است. در حال صحبت با TheWrap، یان اظهار داشت که اگر به او فرصت کارگردانی سکانس داده شود ، او می تواند به پویایی بین هارلی کوئین و سمسف پیچک کمک کند. سعید یان ، “من دوست دارم كه سون آویو را ببینم و مطمئناً دوست دارم رابطه هارلی کوین و سم آویز را ببینم.”

“رابطه” یک اصطلاح مبهم است. بسته به اینکه کدام کمیک را خوانده اید ، رابطه بین شرارت های هارلی کوین و سم آویز بین عاشقانه و افلاطونی تغییر می کند. در مصاحبه با / فیلم ، مارگوت رابی خود را در مورد امید شخصیت خود برای پیوند با Poison Ivy وزنه برداری کرد:

یکی [character] تا زمانی که من به دنبال این فیلم هستم فشار می آورم Poison Ivy است. منظور من این است که ، دو نسخه از آن وجود دارد ، می دانید با برخی از کمیک ها ، این دوستی است ، برخی از کمیک ها ، عاشقانه است. در هر صورت ، می خواهم این موضوع را کشف کنم ، زیرا من فقط روابط آنها را خیلی در کمیک ها دوست دارم.

اولین باری که دیدیم هارلی کوین و سون آویون به جمع نیروهای خود می روند Batman: سریال متحرک. درست در خفاش ، شیمی آنها خیلی قوی بود که نادیده گرفته شود. مشارکت آنها به زودی در قالب کمیک ها درگیر شد و دقیقاً به عنوان متحدین پیش از آغاز ورود به سرزمین های عاشقانه تر شروع شد. اگر ما یک پرندگان شکاری در ادامه ، امیدواریم که Poison Ivy برای پیاده شدن همراه باشد. دو بد شرور زن badass بهتر از یک هستند.

مطلب پیشنهادی  سریال Clone Wars "Spinoff Series" بد گروهی می شود

گالری – Superheroes LGBTQ In Marvel & DC Comics: