آن چیست؟ آیا صداهای دور موسیقی جان ویلیامز را از روی باد می شنوم؟ این باید معنی دیگری داشته باشد ایندیانا جونز عاقبت به آرامی نزدیک می شود. این ، یا 10 ماه بدون ترک خانه من بالاخره کاملاً دیوانه ام کرد.

یا شاید هر دو باشد! چون در حالی که ممکن است ذهنم را از دست بدهم ، یک پنجم ایندیانا جونز است قطعاً در کارها. جیمز منگولد ، از لوگان و فورد v فراری شهرت ، نوشتن و کارگردانی فیلم است. در مورد مفهوم وی اطلاعات کمی وجود دارد که فراتر از این واقعیت است که هریسون فورد بار دیگر به عنوان یک (و حداقل در حال حاضر فقط) ایندیانا جونز باز خواهد گشت. اما به نظر می رسد كه كارگردان یك جزئیات كوچك اما مهم را در یك توئیت اخیر افشا كرده است ، وقتی كه وی گروه كلاسیك Velvet Underground را تكمیل كرد و گفت: “توجه – من در حال حاضر از نظر ذهنی در دهه 60 نیویورك زندگی می كنم ، زیرا همه فیلم هایی كه در آن كار می كنم آنجاست. اتفاق می افتد. “

منگولد در حال حاضر پروژه های دیگری نیز در دست توسعه دارد اما به طور خاص می گوید همه فیلم های او در این مکان قرار دارند. همچنین واضح است که اگر آخرین فیلم ایندی ، ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال در سال 1957 تنظیم شد و فیلم جدید حدود 12 سال پس از اکران فیلم در حال ساخت است ایندیانا جونز 5 تقریباً مطمئناً در پایان دهه 1960 تنظیم شده است – زمانی که Velvet Underground نزدیک اوج بود. (در آن سال است که سومین آلبوم خود را منتشر می کند ، شامل آهنگ هایی مانند “Candy Says” و “What Goes On.”)

مطلب پیشنهادی  جان ویلیامز با جورج لوکاس در امتیاز خود در جنگ ستارگان صحبت کرد

فیلم های ایندیانا جونز در سراسر جهان سفر کرده اند و از مکان هایی مانند پرو ، مصر ، چین ، هند و ایتالیا دیدن کرده اند ، اما شهر نیویورک یک مکان کاملا جدید برای کشف آنها خواهد بود. واقعاً سرگرم کننده خواهد بود که ببینیم پروفسور جونز صاف و صاف در حال پرسه زدن در دهکده ، برخورد با هیپی ها و فرسودگی شغلی است. ایندیانا جونز 5 در حال حاضر برای اکران در 29 ژوئیه 2022 برنامه ریزی شده است.

گالری – بهترین فیلم های قدیمی که برای اولین بار در سال 2020 تماشا کردیم: