Wonder Woman 1984 دیگر تاخیر در انتشار نخواهد داشت. این فیلم در روز کریسمس فرا می رسد ، خواه جهان آماده باشد یا نه. اخیراً مطلع شدیم که این فیلم مستقیماً برای HBO Max منتشر می شود ، اما این بدان معنا نیست که تماشای تئاتر کاملاً خارج از تصویر است.

کارگردان پتی جنکینز بیانیه ای را در توییتر خود منتشر کرد که در آن طرفداران را به تماشای فیلم در سینماها “جایی که برای آن کار ایمن است” و HBO Max که در آن نیست تشویق کرد:

با این حال ، برخی از طرفداران با ناراحتی و خصومت نسبت به اظهارات جنکینز پاسخ دادند. برای بسیاری ، تأکید او بر دیدن است Wonder Woman 1984 در سالن های نمایش با دستورات بهداشت عمومی که به ما می گویند در داخل خانه بمانیم جز برای اهداف اساسی احساس تناقض می کند.

تنها یک ساعت پس از پست اولیه خود ، جنکینز قسمت دیگری به بیانیه خود اضافه کرد. وی فاش کرد که گروه تولید در حال کار بر روی برنامه ای هستند که به خانواده ها یا گروه های کوچک اجازه می دهد یک تئاتر کامل اجاره کنند تا با خیال راحت فیلم را ببینند.

مطلب پیشنهادی  Tig Notaro جایگزین کریس دی الیا در فیلم بعدی زاک اسنایدر خواهد شد

یک برنامه مشابه قبلاً در تئاترهای منتخب AMC و Cinemark شروع به کار کرده است و به مشتریان امکان می دهد سالن تماشاخانه ای را با قیمت 99 دلار اجاره دهند. بینندگان می توانند فیلم خود را از لیست عناوین تنظیم شده انتخاب کنند. مشخص نیست که آیا برادران وارنر به سادگی اضافه می کنند Wonder Woman 1984 به لیست AMC و Cinemark بروید یا یک برنامه کاملاً جداگانه برای فیلم ایجاد کنید.

کسانی که در تماشای بازگشت گال گدوت به عنوان Wonder Woman (مرد شگفت انگیز) مرده اند ، احتمالاً راهی برای این کار پیدا می کنند. اما برای کسانی که ترجیح می دهند ریسک نکنند ، گزینه مشاهده HBO Max راهی مطمئن تر است.

هر فیلم کمیک DC از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: