آنها دو نفر هستند ، آنها چهار نفر هستند ، آنها شش نفر هستند ، آنها هشت نفر هستند ، کامیون های شنت را حمل می کنند و بارها را حمل می کنند.
قرمز و سبز و قهوه ای و آبی ، آنها واقعا خدمه مفیدی هستند – اما اکنون آنها در یک فیلم حضور خواهند داشت.

توماس و دوستان، که اصلی ترین برنامه تلویزیونی کودکان برای دهه ها است ، اقتباس فیلم صفحه بزرگ خود را به دست می آورد. ماتل ، صاحب حقوق توماس و دوستانش ، این خبر را در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد ، وعده داد که این فیلم “یک ماجراجویی خانوادگی چهار ربع خواهد بود که شامل کنش های زنده و انیمیشن است”. فیلمنامه این اثر توسط آلیسا هیل و جسی ویگوتو است که نویسنده فیلم های آینده است ترون 3

در یک پیچ و تاب شگفت آور ، کارگردان فیلم مارک فورستر ، کارگردان فیلم خواهد بود Z جنگ جهانی، توپ هیولا، کوانتوم آرامش، و واعظ مسلسل – همه فیلم هایی که خارج از آن هستند توماس و دوستانمخاطبان هدف (آخرین تلاش او ، سال 2018) کریستوفر رابین، برای بچه های جوان کمی مناسب تر بود.) به گفته فورستر ، “توماس از کودکی مورد علاقه شخصی بوده است. ” وی افزود ، “من نمی توانم بیشتر هیجان زده باشم که با رابی و کل تیم در Mattel کار کنم و با چنین دارایی بی انتها این سفر زیبا را آغاز کنم.”

مطلب پیشنهادی  رایان گوسلینگ در حال بازسازی "گرگمن" با لی ونل است

اعلامیه مطبوعاتی اینگونه تبلیغ می کند توماس و دوستان فقط یکی از بسیاری از اسباب بازی ها و مارک های Mattel است که به عنوان تصاویر متحرک در حال توسعه هستند ، از جمله “American Girl® ، Barbie® ، Barney® ، Hot Wheels® ، Magic 8 Ball® ، Major Matt Mason® ، Masters of the Universe® ، مشاهده استاد® و استخوان آرزو …. اگر مارک فورستر می تواند انجام دهد توماس و دوستان، من می گویم بگذارید نولدین / تیلور مستقیم کار کند مشاهده استاد.

گالری – بهترین نمایش های کودکان در تاریخ: