پست زیر حاوی تباه کننده برای Star Wars: The Rise of Skywalker که دسامبر گذشته در سینماها اکران شد.

از همه پیچ و تاب های پیش بینی نشده است جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر، هیچ یک از محصولات ری کاملاً غیرقابل پیش بینی غیرقابل پیش بینی نبوده است. نه تنها ری با یک زره چراغ خوب بود و یا می توانست اشیا le را از زمین بلند کند. اکنون او می تواند با انفجار برق از نوک انگشتان خود چیزها را از بین ببرد و با دستان خود مردم را شفا دهد. بدیهی است که ری با فورس بسیار قدرتمند است. اما چرا او بنابراین ناگهان در این کارها خوب هستید؟

ظهور Skywalker واقعا هرگز گفته نشده است ، اما کتاب جدیدی به نام کتاب جنگ ستارگان همه را توضیح می دهد. این کتاب 200 صفحه از “شخصیت ها ، تاریخچه و فناوری” ارائه شده است جنگ ستارگان“و” چگونه همه به هم متصل می شوند “، بین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و شهربازی ها و بازی های ویدیویی و کتاب ها. پیش نمایش کتاب جدید در StarWars.com شامل برخی از اسرار این کتاب است – از جمله منبع هدایای ری. به نظر می رسد که ارتباط ری با Kylo Ren (AKA Ben Solo) آنها را “یک نیروی دیو” می کند ، کشوری که با خود ارتقا ویژه نیروی را به همراه دارد:

بن سولو و ری یک نیروی دریایی هستند ، به هم پیوند می خورند و به آنها امکان می دهد آنچه دیگری را تجربه می کند ببینند و احساس کنند و حتی اشیا را از هر مسافت به یکدیگر منتقل می کنند. این نوع اتصال نیرو در نسل های مختلف دیده نشده است ، به این معنی که ممکن است قبایل دیگری نیز وجود داشته باشد. همچنین ، بهبودی با انتقال انرژی Force فرد به دیگری ، توانایی ریاضی است ، همانطور که ری ری بن را بهبود می بخشد ، و هنگامی که بن تمام انرژی خود را فدا می کند تا ری را از مرگ بازگرداند.

بنابراین شما بروید. این نیروی اخلاقی دلیل آن بود که ری می تواند کیلو بن را بهبود بخشد و بالعکس. (از این توصیف کاملاً مشخص نیست که آیا توانایی های شفابخشی آنها فقط روی یکدیگر م workثر است یا می تواند برای دیگران نیز مورد استفاده قرار گیرد.) برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع و سایر افراد مسخره از کهکشان دور ، دور ، کتاب جنگ ستارگان توسط پابلو هیدالگو ، کول هورتون و دن زهر. اکنون در فروش است.

مطلب پیشنهادی  تماشای وسلی اسنایپ مصاحبه "تیغه" را با شخصیت انجام دهید

گالری – هر جنگ ستارگان فیلم ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: