در آخر ، Twilighters با رمان بلند مدت مورد نظر استفانی مایر روبرو خواهد شد خورشید نیمه شب، این تابستان منتشر می شود. گرگ و میش قطعه همراه از همان ابتدا شروع می شود ، این بار داستان را از منظر ادوارد می گوید. درست است ، ما سرانجام متوجه می شویم که چه چیزی در داخل سر ماسوره و درخشان ادوارد می گذرد. اما صادقانه بگوییم ، بسیاری از افکار ادوارد با توجه به اینکه وی قدرت خواندن ذهن را دارد ، باید افکار دیگران باشد. به جز بلا ، البته مطابق توضیحات رسمی کتاب:

این داستان فراموش نشدنی همانطور که از نگاه ادوارد گفته می شود پیچ ​​و تاب و جدید و قاطعانه ای تاریک می گیرد. ملاقات زیبا ، مرموز بلا ، هر دو جذاب ترین و بی پرده ترین رویدادی است که وی در زندگی طولانی خود به عنوان یک خون آشام تجربه کرده است. با یادگیری جزئیات جالب تر درباره گذشته ادوارد و پیچیدگی اندیشه های درونی او ، می فهمیم که چرا این مبارزه تعیین کننده زندگی اوست. چگونه می تواند به خودش اجازه دهد عاشق بلا شود ، زیرا می داند زندگی او را به خطر می اندازد؟ “

تقریباً هشت سال از آن زمان گذشته است گرگ و میش حق رای فیلم فوق العاده موفق خود را به پایان رساند. آیا این به تازگی منتشر شده است گرگ و میش آیا امکان فیلم های بیشتر وجود دارد؟ آیا ما بیشتر از موهای زائد رابرت پاتینسون که از نظر متخصص و سنگین وزن استفاده می کنند ، بهره خواهیم گرفت؟ اگر اقتباس فیلم اتفاق بیفتد ، به احتمال زیاد بازیگران اصلی را ستاره نمی کنند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در دیسنی پلاس در دسامبر

همانطور که بسیاری از طرفداران Twi-hard از قبل می دانند ، خورشید نیمه شب قرار بود قرن ها پیش آزاد شود اما در سال 2008 ، 12 فصل از این رمان ناتمام به صورت آنلاین منتشر شد و باعث شد یک مایر پریشان به طور نامحدود از پروژه دور شود. در سال 2015 ، مایر رمانی متفاوت منتشر کرد ، زندگی و مرگ: گرگ و میش دوباره تصور می شود، به افتخار دهمین سالگرد کتاب اول. داستان فیلم ، نقش های بلا و ادوارد را عوض می کند و ما را با بوفورت سوان و ادیه کالن معرفی می کند. با این وجود ، طرفداران نمی توانند کمک کنند اما برای این کار کاج می کنند خورشید نیمه شب. اکنون ، این کار بالاخره به نتیجه خواهد رسید – حتی اگر ما چیزهای زیادی را که در آن اتفاق می افتد می دانیم.

گالری – توالی هایی که ادعا می شدند نهایی هستند اما نمی شدند: