وقتی اولین تریلر برای بتمن با تصویر واضح از معمای از رادلر پل دانو تا بتمن رابرت پتینسون بطور آنلاین ظاهر شدید که می دانستید فقط قبل از اینکه یک نفر آنلاین آن را حل کند ، فقط زمان دیگری است. به اندازه کافی مطمئناً ، فقط دو روز پس از نمایش برتر بتمنتیزر ، معما حل شده است. شما باید بهتر از این کار کنید تا ناراحتی های اینترنتی را شکست دهید ، ریدلر!

معمای موجود در این تریلر می گوید: “دروغگو هنگام مردن چه می کند؟” وقتی رمز را در پایین کارت رمزگشایی می کنید (از طریق ScreenRant) جواب می گیرید: “او هنوز دروغ می گوید.” دریافتش؟ اوه ریدلر ، چنین شوخی (اما نه جوکر اجازه ندهید زیبایی شناسی مشابه شما را فریب دهد.)

اگرچه عنصر رمزنگاری پیچ و تاب جدیدی است ، معمایی کاملاً مطابق با سبک کلاسیک ریدلر است ، با معنای مضاعف یک جسد مرده ، و همچنین مفهوم دروغ های این شخصیت که بر فراز قبر نشان می دهد. تعجب نکنید که در اینجا جایی “دروغ” دیگری وجود دارد – مانند شاید جسدی که از کشف پلیس پلیس بتمن و گاتهام پرده برداشته است ، کسی نیست که فکر می کند تحت آن نوار مجرایی قرار دارد ، یا اگر این شخص راز خودش را داشته باشد. هویت (یا “دروغ”) شبیه به بتمن.

مطلب پیشنهادی  جدول 'Fast Times' خوانده شده تبدیل به یک آنیستون / پیت دیدار مجدد شد

هرچه معنای کامل داشته باشد ، کارگردان مت ریوز بهتر است معماهای دیگر را از بقیه تریلرها خارج کند ، در غیر اینصورت تا زمان عرضه فیلم چیزی برای حل وجود نخواهد داشت. بتمن در 2 اکتبر 2021 در سینماها افتتاح می شود. یک بار دیگر این تریلر کامل است:

گالری – تصاویر بیشتر از بتمن: