Scholastic برای سازگاری R.L Stine با سونی پیکچرز و نیل اچ موریتز همکاری می کند غازهای غاز به یک مجموعه تلویزیونی جدید. موریتز تهیه کننده فیلم های بلند بود غازهای غاز و Goosebumps 2 ، که هر دو توسط سونی تولید شده اند. این خبر توسط Deadline گزارش شده است که شامل بیانیه ایول لوچسه ، رئیس جمهور سرگرمی Scholastic و مدیر ارشد استراتژی:

Goosebumps نزدیک به 30 سال است که بچه ها و خانواده های خود را در حاشیه صندلی های خود نگه می دارد و ما بسیار خوشحالیم که با Sony Pictures Television و نیل H. موریتز همکاری کنیم تا برند ماندگار را به روشی تازه و جدید برای نسل امروز به ارمغان بیاوریم. از سریال های مشهور جهانی گرفته تا یک برنامه صدور مجوز در مقیاس کامل و حتی فیلم های اکشن زنده با بازی جک بلک ، Goosebumps به شدت محبوب است و ما مشتاقانه منتظر ارائه ماجراهای جدید هستیم تا طرفداران بیشتری به Goosebumps بزنند.

برای بچه های دهه 90 ، غازهای غاز کتاب ها همه عصبانیت بودند. داستان های ترسناک این کودکان ترسناک بودند ، اما به اندازه کافی ترسناک نبودند که مانع از سوزش شما در میان 62 کتاب در مجموعه اصلی شوند. کوتاه ، خوشبو و به یک نکته ، هرکدام غازهای غاز نولا کاملاً مناسب برای یک قسمت تلویزیونی است. در حقیقت ، الف غازهای غاز سریال های تلویزیونی 74 قسمت را از 1995 تا 1998 اجرا کردند. اکنون ، یک نسل کاملاً جدید از بچه ها قادر خواهند بود از داستانهای سرسام آور استاین ، جیبی را دریافت کنند.

مطلب پیشنهادی  DC از بازیگران ستاره دار برای اقتباس صوتی از Sandman پرده برداشت

تا آن زمان ، می توانید همه اصلی را پخش کنید غازهای غاز سری در Netflix. فقط مطمئن شوید که نور شب خود را روشن کنید.

گالری – ترسناک ترین فیلم های کودکان و نوجوانان در همه زمان ها: