این کریستن استوارت ، بازیگر نقش پرنسس دیانا در فیلم آینده است اسپنسر این فیلم به جای یک بیوگرافی معمولی ، فقط به یک آخر هفته از زندگی دیانا می پردازد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی که در زمان تعطیلات کریسمس با خانواده سلطنتی در املاک ساندرینگهام در نورفولک تنظیم شده بود ، هنگامی که او سرانجام “تصمیم گرفت ازدواج خود را با پرنس چارلز ترک کند.”

این فیلم به تازگی تولید خود را آغاز کرده و این عکس از استوارت در نقش شاهزاده خانم نمادین را فاش کرده است. خود استوارت این فیلم را چنین توصیف کرد: “شیرجه رفتن در تصور احساسی از اینکه کی دیانا در یک نقطه عطف اساسی در زندگی اش قرار دارد.” کارگردانی آن را پابلو لارین ، بیوگرافی ژاکلین کندی ، جکی (با بازی ناتالی پورتمن در نقش اصلی) در سال 2016 ظاهر شد و چندین نامزدی اسکار را به دست آورد.

مطلب پیشنهادی  "تیغه" یکی از تاثیرگذارترین فیلم 25 سال گذشته است

این تصویر کامل از استوارت در نقش است:

اینجاست اسپنسرخلاصه کامل:

دسامبر 1991: ازدواج شاهزاده و پرنسس ولز مدتهاست که سرد شده است. اگرچه شایعات مربوط به امور و طلاق فراوان است ، اما برای جشن کریسمس در املاک Sandringham صلح تعیین می شود. خوردن و آشامیدن ، تیراندازی و شکار وجود دارد. دیانا بازی را می داند. امسال همه چیز کاملا متفاوت خواهد بود.

اسپنسر انتظار می رود اولین نمایش خود را در پاییز 2021 انجام دهد. همزمان با نزدیک شدن به 25 امین سالگرد مرگ دیانا در سال آینده ، علاقه مندی دوباره او به زندگی وجود دارد. او همچنین اخیراً در فصل چهارم از تاج، جایی که او توسط اما کورین بازی کرد.

گالری – فیلمهایی که باور نخواهید کرد دارای رتبه بندی G هستند: