در حالی که در هفته گذشته چند سالن سینما در سراسر کشور به طور آزمایشی بازگشایی شده اند (این حساب کمی نگران کننده توصیف آنچه در حال حاضر است) ، اکثریت قریب به اتفاق multiplex ها همچنان بسته شده اند و امیدوارند که بتوانند از همه گیر کوروی ویروس سوار شوند. اما حتی تئاترهایی که بازگشایی شده اند ، نمایش خیلی کمی دارند. استودیوها همه انتشارهای اصلی خود را برای ماه های مه و ژوئن به تعویق انداخته اند. عنوان بزرگ بعدی که هنوز در برنامه قرار دارد ، است تنتآخرین تابلوی کریستوفر نولان – دقیقاً همانطور که او می خواهد.

مطابق با تنوع، نولان “متعهد شده است كه كارهای گسترده فیلم پس از تولید و جلوه های دیداری فیلم را به پایان برساند” تا این فیلم بتواند تاریخ اکران اصلی خود را در اواسط ژوئیه ملاقات کند. آنها ریچارد گلفوند ، مدیرعامل IMAX را از تماس اخیر با درآمد خود نقل می كنند ، كه گفته است نولان بسیار سخت در حال جنگ است تا اولین فیلمی باشد كه دوباره تئاتر ها را بازگشایی می كند ، و (امیدوارم) دوباره علاقه خود را به فیلم های تئاتر پس از ماه ها در خانه بازگرداند:

کریس [Nolan] واقعاً دوست دارم با فیلمی که تئاترها را باز می کند بیرون بیاید … من در آمریکا کسی را نمی شناسم که بیشتر تلاش کند تا دوباره تئاترها را باز کند و فیلمش را از کریس نولان آزاد کند.

آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ ما به زودی می دانیم ، به عنوان تنتتوزیع کننده ، برادران وارنر ، طبق گزارشی تصمیم خواهد گرفت که “ظرف یک هفته درمورد برگزاری آن تصمیم بگیرد تنتاولین برنامه ریزی شده در تاریخ 17 ژوئیه یا بازگشت آن به عمیق تر به سال 2020 است. ” آنها باید در تاریخ مستقر شوند ، هرچند که این تاریخ دو ماه دیگر نباشد ، زیرا در صورت وجود هستند آنها نیاز دارند که فیلم را در ماه ژوئیه به بیرون بریزند و زودتر از موعد نیاز به کار بازاریابی خود را آغاز کنند.

مطلب پیشنهادی  تریلر تیزر جدید "Candyman" برای ردیابی رویاهای شما اینجاست

در همین حال ، سایت مطبوعاتی وارنر عکس های جدیدی از فیلم به نمایش می گذارد. آن ها اینجا هستند:

در این لحظه، تنت قرار است در تاریخ 17 ژوئیه (علامت سؤال برانگیز غول پیکر) در سینماها افتتاح شود.

گالری – 15 موردی که بیشتر از همه از سینمای سینما از دست می دهیم: