با تمام وجود هرج و مرج در جهان به طور گسترده ، خوشحال می شود داستانی را مشاهده کنید که صرفاً تمامیت خالص است. به طور طبیعی ، آن نوع اخبار از راه می رسد کاپیتان آمریکا بازیگر کریس اوانز که تمام تلاش خود را برای تجسم صفات استیو راجرز در زندگی عمومی انجام می دهد. اخیراً ، اوانز یک معتبر را به نمایش گذاشت کاپیتان آمریکا سپر به یک بچه شش ساله به نام بریجر واکر به عنوان نشانگر قهرمانی پسرانه است. می بینید ، در اوایل هفته ، واکر خواهر کوچکتر خود را از حمله سگ نجات داد.

عمه این پسر در تاریخ 9 ژوئیه ، حساب کامل اینستاگرام خود را در اینستاگرام منتشر کرد ، و توضیح داد که پسرک پس از بیرون آوردن خواهرش از جراحات جسمی ، “90 بخیه (یک یا جراحی) از جراح پلاستیک ماهر دریافت کرد”. ایوانز حرفی در این باره زد و تصمیم گرفت با کمک كاپیتان آمریكا بازیابی واكر را کمی آسانتر كند. چهارشنبه پیام کامل اوانز را که به حساب اینستاگرام خانواده ارسال شده است تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  فیلم "ستاره گذار" کوئنتین تارانتینو فرض وحشی داشت

“پال ، شما یک قهرمان هستید ، کاری که انجام دادید بسیار شجاع بود ، بسیار خودخواه – خواهر شما خیلی خوش شانس است که شما را به عنوان یک برادر بزرگ داشته باشد. ایوانز در پیام خود گفت: والدین شما باید به شما افتخار کنند. وی ادامه داد: “به عنوان مرد شما باشید ، ما به افرادی مثل شما احتیاج داریم. در آنجا بغل کنید ، می دانم که بهبود ممکن است سخت باشد ، اما بر اساس آنچه من دیده ام ، فکر نمی کنم چیزهای زیادی وجود داشته باشد که بتواند شما را کند کند. “

ایوانز به پسر گفت که چشمان خود را برای بسته بندی ویژه در نامه باز کند ، از یک قهرمان به دیگری. این بسته شامل یک سپر Bonafide Captain America است که مستقیماً از منبع آن منبع مستقیم است. راه رفتن ، کریس اوانز.

گالری – تکامل لباس هر انتقامجویان: