بله ، در نتیجه همه گیر شدن کرونویروس هنوز تغییرات بیشتری در تقویم انتشار وجود دارد. در حالی که بسیاری از بزرگترین فیلم هایی که در طی چند ماه آینده برنامه ریزی شده اند ، قبلاً به تاریخ های بعدی انتشار منتقل شده اند که امیدوارانه از مسیر بیماری خارج شده اند – معادل سینمایی مردمی ثروتمند از شهر نیویورک که برای سوار شدن به خانه های ساحل خود در لانگ آیلند سوار می شوند. خارج – برخی از فیلم های کوچکتر قرار دارند. جاسوس من، یک کمدی با عنوان نگهبانان کهکشانقرار بود دیو بوتیستا در تاریخ 17 آوریل در سینماها افتتاح شود. واضح است ، این اتفاق نمی تواند رخ دهد.

در عوض ، توزیع کننده اصلی آن ، STX Films ، این حق را به فروش رسانده است جاسوس من به آمازون ، که در عوض فیلم برتر را در سرویس پخش ویدئویی Prime Amazon خود پخش خواهد کرد. هنوز تاریخی برای پخش آنلاین آن اعلام نشده است.

این تریلر اصلی برای اینجاست جاسوس من:

و در اینجا خلاصه داستان رسمی آمده است:

“جاسوسی من” دنباله جی جی یك عملگر سخت سیا (دیو باتیستا) است كه از بین رفته است و خود را به رحمت دختری پیشرو 9 ساله به نام سوفی (كلوئه كلمن) می شناسد كه به او مخفیانه مخفیانه فرستاده شده است. خانواده. هنگامی که سوفی دوربین های مخفی را در آپارتمان خود کشف می کند ، از فنآوری فناوری خود برای تعیین محل اجرای عملیات نظارت استفاده می کند. در عوض عدم پوشاندن پوشش جی جی ، سوفی او را متقاعد می کند که او را با او بگذراند و به او یاد دهد که یک جاسوس باشد. علیرغم عدم تمایل وی ، جی جی متوجه می شود که او برای جذابیت و شوخ طبعی سوفی سوفی مطابقت ندارد. این فیلم به کارگردانی پیتر سگال (“باهوش شوید”) از فیلمنامهای به نویسندگی از جان و اریش هوبر (“قرمز”) ساخته شده است.

اراده جاسوس من اگر به جای صفحه نمایش بزرگ آن را در خانه تماشا کنید ، چیزی از دست می دهید؟ احتمالا نه. اما هنوز ناامید کننده نیست که ببینیم چه تعداد فیلم در نظر گرفته شده برای سینماها مستقیماً به VOD یا جریان می روند ، چه بخاطر اینکه برای مولتیپلکس ها خوب نیست – یا برای ما. اگر این توزیع کنندگان اعتقاد کمی به سالن های سینما داشته باشند که به زودی بازگشایی شوند تا چیزی از نسخه های تئاتری برنامه ریزی شده خود خارج کنند ، می توانیم ماه های بیشتری در این نوع اعلامیه ها قرار بگیریم.

مطلب پیشنهادی  تام هاردی مناظر را در تریلر جدید "Capone" می جوید

گالری – فیلمهای عالی که نامزد اسکار صفر گرفتند:

برای خبرنامه ScreenCrush ثبت نام کنید