پس از اعلام توزیع کنندگان کمیک الماس ، دی سی کامیک تصمیم به انتشار دیجیتال کمیک های خود به صورت دیجیتال ادامه داد ، زیرا به دلیل وجود کورو ویروس ، کلیه محموله های جدید را برای آینده نامحدود به تعویق می اندازد. Newsarama فاش کرد که این تصمیم توسط مدیر خدمات بازاریابی الماس آدام فیلیپس در صفحه خصوصی فیس بوک برای فروشندگان بازار مستقیم تأیید شده است. سعید فیلیپس در پست فیس بوک خود گفت:

اینجا جایی است که ما در آن هستیم. تمام داده های ما نشان می دهد که مصرف کننده دیجیتال و مصرف کننده فیزیکی دو مخاطب مختلف هستند. در حال حاضر ، ما قصد داریم به انتشار کمیک های دیجیتال ادامه دهیم ، اما اگر خط لوله توزیع فیزیکی همچنان به چالش کشیده و مختل شود ، این مورد را دوباره مرور خواهیم کرد.

همانطور که فیلیپس در پایان بیانیه خود اشاره می کند ، این مدل کسب و کار قطعاً می تواند طی ماه های آینده تغییر کند. ما هنوز ایده واضحی نداریم چگونه مدت طولانی است که این همه گیر ادامه خواهد داشت و انتشار کمیک ها به صورت انحصاری بصورت آنلاین ممکن است در نهایت اشکالاتی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  "تنه" کریستوفر نولان به طور نامحدود به تعویق افتاد

کتاب های طنز غالباً فرار و احساس قهرمانانه در فرهنگ آمریکایی را فراهم کرده اند ، بنابراین بسیار جالب است که دی سی بخواهد به صورت هفتگی به انتشار کمیک بپردازد. در حالی که مارول فعلاً بیانیه ای در مورد عملیات اعلام نکرده است ، به احتمال زیاد آنها اقدامی مشابه را برای مطابقت با رقیب خود انجام خواهند داد. Archie Comics انتشار شماره های دیجیتالی را از اول آوریل آغاز می کند ، در حالی که کمیک Dark Horse تصمیم گرفته است تاریک شود تا زمانی که Diamond دوباره ارسال نسخه های فیزیکی را آغاز کند.

گالری – هر کمیک DC رتبه بندی از بدترین به بهترین: