ادی هاکل از این رو خیلی مشهور شد بگذار آن را به بیور که نام او با یک نوع مشخص از شخص دو چهره مترادف شد. او وقتی پدر و مادرها دور هم بودند ، مودب و دوستانه بودند و به محض اینکه رفتند یک کلاهبردار. به نظر می رسید همه حداقل یک ادی هاسکل را می شناختند.

ادی هاسکل واقعی توسط بازیگر کن Osmond به مدت چندین دهه بازی شد سگ ابی نشان می دهد. متاسفانه ، Osmond درگذشت. او تنها 76 سال سن داشت. هیچ علت مرگ داده نشده است خبر درگذشت وی توسط گزارشگر هالیوود، که همچنین بیانیه ای از فرزند اسودم ارائه داد:

او یک پدر فوق العاده مهربان و فوق العاده بود. او وقتی خانواده را گذراند ، خانواده اش را دور او جمع کرد. او عاشق بود و بسیار از دست خواهد رفت.

ادی هاسکل یک بخش اصلی بود بگذار آن را به بیور از نخستین روزهای خود در CBS در سال 1957. ادی با برادر بیور ، ولی ، و یک خار خارق العاده در سمت بیور با برنامه ها و فریب های مختلف خود بهترین دوستان بود.

اسودمان در حدود 100 بازی ادی هاسکل را بازی کرد بگذار آن را به بیور234 قسمت. پس از پایان این سریال ، اسودم پیدا كردن نقش هایی فراتر از كسی كه به او چنین فرم قطعی داده بود ، دشوار بود. او به تدریج به عنوان ادی هاسکل تایپ کرد ، سرانجام از بازیگری کنار رفت. در سال 1970 ، او یک پلیس لس آنجلس شد. در سال 1980 ، وی در اثر تعقیب و گریز مجروح شد ، هنگامی که توسط مظنون به سرقت ماشین شلیک شد.

مطلب پیشنهادی  10 فیلم بهترین فیلم تابستانی در همه زمان ها

اسودمان به زودی از LAPD بازنشسته شد ، اما در این زمان شانس هم داشت بگذار آن را به بیور احیا شد ، یکی از اولین کسانی که در تاریخ تلویزیون است. یک فیلم ، هنوز هم بیور، در سال 1983 به نمایش در آمد و موفقیت آن باعث ایجاد سری جدید شد ، ترک جدید آن را به Beaver، که چندین دهه در دهه 80 در چندین کانال کابل پخش شد. در نمایش ، بیور همه با بچه های خودش بزرگ شده است. ادی هاسکل نیز بچه های خودش دارد – که توسط فرزندان واقعی زندگی اسودمان بازی می شوند.

اسودم در سایر برنامه های تلویزیونی ظاهر شد ، اما او را به خاطر ادی هاسکل به یاد می آورد ، که نامی را به شخصیتی داد که همه می دانستند. با اينكه بگذار آن را به بیور مدتی است که از چرخش سندیکایی خارج نشده است ، همه از آن نام و معنای آن یاد می کنند – و همه Ken Osmond را نیز به خاطر خواهند آورد.

گالری – نمایش های برتر تلویزیون ، در طول تاریخ تلویزیون: