کن اسپیرز در سراسر دنیای انیمیشن به عنوان یکی از خالقان مجموعه Scooby-Doo ، و به عنوان یکی از بنیانگذاران Ruby-Spears Productions با همکار همیشگی خود جو روبی شناخته شده بود. متأسفانه ، اسپیرز در 82 سالگی درگذشت – کمتر از سه ماه پس از فوت روبی در سن 87 سالگی. تنوع، علت مرگ اسپیرز “عوارض مربوط به زوال عقل بدن لوئی” بود.

اسپیرز در Hanna-Barbera در بخش تدوین آن ، جایی که برای اولین بار با روبی ملاقات کرد و کار کرد ، وارد انیمیشن شد. اسپیرز و روبی با هم نمایش های زیادی را در Hanna-Barbera ایجاد کردند ، از جمله جابرجاو، دینوموت، و ماندگارترین آفرینش آنها ، اصلی است عضو دو ، کجایی! همانطور که داستان پیش می رود ، از روبی و اسپیرز خواسته شد تا یک نمایش مرموز برای بچه ها برای CBS ایجاد کنند. آنچه آنها ساختند الگوی دهه های سری مشابه شد.

مطلب پیشنهادی  "پلیس" و "Live PD" از برنامه های تلویزیونی حذف شدند

سرانجام شرکا Han Hanna-Barbera را ترک کردند و شرکت خود را به نام Ruby-Spears که بسیاری از محبوب ترین سریال های انیمیشن دهه 1970 و 80 را تولید کرد ، تأسیس کردند. کارهای آنها شامل می شود تاندرار بربر، احیای 1980s آلوین و Chipmunkسری کارتون آقای T و

اسپیرز و روبی میراث عظیمی را در جهان فرهنگ پاپ قرن بیستم به یادگار گذاشتند. کاتالوگ شرکت آنها اکنون متعلق به برادران وارنر و شبکه کارتون است که همچنان به اجرای نمایش های قدیمی خود و تولید نسخه های جدید کلاسیک خود مانند اسکو بی دوو. تا زمانی که نوجوانان و وابستگان جناحی اسرار را در کارتون ها حل کنند ، از کن اسپیرز و جو روبی یاد می شود.

گالری – بهترین نمایش های کودکان در تاریخ: