اگر کوئنتین تارانتینو را دوست داشتید روزگاری در هالیوودو می خواستید درباره زندگی ریک دالتون ستاره تلویزیونی در حال محو شدن و بدلکار لاکونیک او کلیف بوث اطلاعات بیشتری کسب کنید ، شما می خواهید فضای قفسه کتاب خود را پاک کنید – همانطور که کوئنتین تارانتینو اعلام کرده است که در حال نوشتن یک داستان جدید از فیلم است.

این کتاب متن فیلمنامه نامزد اسکار تارانتینو را اقتباس می کند – و همچنین آن را بسیار گسترش می دهد ، جزئیات بیشتری درباره کلیف و ریک را پر می کند ، و شامل صحنه هایی است که در این فیلم سه ساعته نمایش داده نشده است. تارانتینو سال ها گفته است که می خواهد رمان بنویسد ، اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

تارانتینو این نقل قول درباره کتاب را به Deadline داد:

در دهه هفتاد ، تازه کردن فیلم ها اولین کتاب بزرگسالانی بود که من با خواندن بزرگ شدم. و تا به امروز من علاقه زیادی به ژانر دارم. بنابراین ، من به عنوان یک علاقه مند به رمان فیلم ، افتخار می کنم که زمانی روزی در هالیوود سهم خود را در این ژانر فرعی حاشیه ساز و در عین حال محبوب ادبیات اعلام کنم. من همچنین هیجان زده ام که بیشتر شخصیت هایم و دنیای آنها را در یک تلاش ادبی کشف می کنم که می تواند (امیدوارم) در کنار فیلم سینمایی خود بنشیند

ناشر تارانتینو ، HarperCollins ، نیز اعلام کرد که تارانتینو در حال نوشتن یک کتاب غیر داستانی به نام است گمانه زنی های سینما، که “یک فرو رفتن عمیق در فیلم های دهه 1970 ، ترکیبی غنی از مقاله ، بررسی ، نوشتن شخصی و دلهره آور” چه می شود ، “از یکی از مشهورترین فیلمسازان سینما و فداکارترین طرفدار آن خواهد بود.”

مطلب پیشنهادی  12 صحنه بهترین مهمانی در تاریخ فیلم

به نظر باورنکردنی نیز می رسد. هیچ خبری از تصویر بعدی تارانتینو نیست ، اما این قطعاً باید در این بین ما را وادار کند.

گالری – هر فیلم تارانتینو ، رتبه بندی از بدترین به بهترین:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید