یک ملاقات ، این است!

اگر برخی از خبرهای مستقیم پخش شده توسط SpaceX در آخر هفته کپسول Dragon خود را تماشا کرده باشید ، ممکن است به یک عضو اضافی (البته کوچک) خدمه توجه کرده باشید. بله ، عزیزم یودا ، ستاره شایان ستایش ماندالوریایی، به فضا رفته است.

کودک (از نظر فنی یک اسباب بازی پر شده) به عنوان “نشانگر صفر G” خدمه عمل می کند ، جسمی که به فضانوردان کمک می کند بدانند چه زمانی از زمین گرانش آزاد شده اند وقتی که زمین از طریق کابین خلبان شروع به شناور شدن می کند. و آنجاست که او وحشی و آزاد شناور است. کودک یودا در فضا. حرکت کردن ، 2001: ادیسه فضایی. یک ستاره کودک جدید در شهر وجود دارد.

امیدوارم آن فضانوردان برای ناهار در فضای خارج تخم مرغ نیاورده باشند. اگر این کار را کردند ، احتمال اینکه Baby Yoda قبلاً همه آنها را خورده باشد وجود دارد.

مطلب پیشنهادی  به خانه ، واندا و ویژن خوش آمدید

در ویدئوی زیر ، در واقع کودک را می بینید که به اطراف شناور است و ظاهراً سعی می کند صندلی یکی از اعضای واقعی خدمه را بدزدد:

فضانوردان غالباً شاخص های دفاعی صفر G را انتخاب می کنند ، بنابراین Baby Yoda در سفر خود شرکت خوبی دارد. کپسول SpaceX Dragon در حال حاضر چهار فضانورد – سه نفر از ناسا و یک نفر از آژانس اکتشاف هوافضا ژاپن – را برای گذراندن چندین ماه در ایستگاه فضایی بین المللی به ارمغان می آورد.

با فرض اینکه کودک یودا با خیال راحت به زمین برگردد ، می توانید در قسمت های جدید او را بگیرید ماندالوریایی هر جمعه در + دیزنی.

گالری – هر جنگ ستارگان فیلم ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: