ما همه چیزهای شگفت انگیز هنرمندان در دوران کهن در قرنطینه های خود ایجاد می کنیم. با ادامه داستان ، ویلیام شکسپیر حتی نوشت پادشاه لیر – یکی از بزرگترین آثار نمایشی در تاریخ تمدن غربی – در حالی که در خانه در هنگام شیوع طاعون.

سرانجام، ما دارند ما نسل و قرنطینه ما پادشاه لیر: عاقبت به ملرات.

رسماً خوانده می شود گرگ و میش مالات، و کوین اسمیت سرانجام فیلمنامه این دنباله طولانی را که “ممنون از بخشی” متشکرم به خاطر گیر افتادن در خانه به دلیل تاج ویروس به پایان رسید.

در اینجا نحوه توصیف طرح او ، در اینستاگرام آورده شده است:

25 سال پس از نسخه اصلی ، بردی بروس به دنبال یک عاقبت غیر ضروری در برابر مالپوکالیپس برمی گردد! Rene، Willam، Gwen، Brandy، TS، Trish، Mr. Svenning، LaFours وjayandsilentbob در حال بازگشت ‘موشهای صحرایی در Askewniverse هستند و تصور می کنند چه اتفاقی می افتد که هنگام فروش پیاده رو پایان می یابد و “خوشبختانه بعد از آن” راحت تر می توان گفت. از زندگی!

اسمیت طعنه زده است ملرات دنباله به معنای واقعی کلمه چندین دهه سالها گفت که می خواهد چیزی بنامد مالراتس 2: در بازار سخت بمیر. وقتی این مسئله هرگز به هم نرسید ، نکته ای وجود داشت که اسمیت گفت که قصد دارد به جای آن ایده خود را به کتاب طنز تبدیل کند. سرانجام ، اسمیت دنباله های دیگری را ساخت ، مانند منشی دوم، و برخی از ملرات شخصیت ها در ظاهر شدند جی و سکوت باب اعتصاب بازگشت. اما این اولین دنباله کامل کمدی فرقه 1995 خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر اولین مربی خود را به دلیل برتری خود در "لیگ عدالت" نشان داد

این پست Instagram اینستاگرام اسمیت بود:

جدیدترین فیلم اسمیت ، جی و سکوت باب Reboot، در حال حاضر برای پخش مستقیم در Amazon Prime آماده است. اسمیت می گوید پروژه بعدی نوشتن قرنطینه او پیش نویس جدیدی است آرواره های گوزن، کلاهبرداری از آرواره ها قرار است “Trilogy North North” واقعی خود را از کمدیهای کانادایی نتیجه بگیرد و سپس پیش نویس جدیدی از آن ارائه دهد منشی 3. آیا آن هم گرگ و میش منشی است؟

گالری -. بهترین پوسترهای طنز در تاریخ: