کمیک-کان نیویورک به دلیل ویروس کرونا نمی تواند طبق برنامه امسال ادامه یابد ، اما به هر حال پنل های مجازی در YouTube رخ می دهد. و پیاده روی ستاره ایپنل شامل یک اطلاعیه بسیار قابل توجه است: بازگشت یکی از محبوب ترین کاپیتان حق رای دادن در یک مجموعه تلویزیونی جدید.

کیت ملگرو کاپیتان Janeway ستاره خواهد بود Star Trek: Prodigy، پیاده روی طولانی مجموعه کودکان متحرک که برای Nickelodeon در دست ساخت است. در بخش خود از پنل ، مالگرو گفت که در حالی که او در ابتدا تمایلی به تکرار نقش Janeway نداشت “” حتی وقتی که من با [producer Alex] کورتزمن از طریق تلفن ، آرزوهای طولانی مدت و خاموش برای بازگرداندن او شروع به هم زدن کرد. ” وی افزود:

من تمام جرقه های وجودم را در Captain Janeway سرمایه گذاری کرده ام و نمی توانم صبر کنم تا به او ظرافتی بدهم که قبلاً در Star Trek: Prodigy هرگز نکرده ام. چقدر هیجان انگیز است که بتوانم ایده ای را به دنیا بیاورم که دهها سال است اوج گرفته است. حضور دوباره در راس من به طرز جدیدی بسیار خوشحال کننده خواهد بود.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، شگفتی “گروهی از نوجوانان بی قانون را دنبال می کند که یک کشتی متروک Starfleet را کشف می کنند و از آن برای جستجوی ماجراجویی ، معنا و نجات استفاده می کنند.” جالب خواهد بود که ببینید Janeway چگونه در آن مجموعه قرار می گیرد. مالگرو پیش از این به مدت هفت فصل در این سندیکای نقش را بازی می کرد پیشتازان ستاره ای: سفر دریایی سلسله.

مطلب پیشنهادی  اسلاتر و جسی همه در "تریلر ذخیره شده توسط بل" ذخیره شده اند

انیمیشن CG Star Trek: Prodigy انتظار می رود در سال 2021 در Nickelodeon برای اولین بار پخش شود. اعلامیه Mulgrew را از پانل مجازی NYCC در زیر مشاهده کنید:

گالری – فیلم های علمی تخیلی که به درستی آینده را پیش بینی می کنند: