حق رای دادن به فیلم جیمز باند به دلیل ویروس کرونا در حال حاضر الگویی مناسب است ، بنابراین زمان مناسبی است که شخصیت می تواند در بازی های ویدیویی که در خانه انجام می شود و به تئاتر پر از جمعیت و هوای مشترک احتیاج ندارد ، محوری شود. . امروز ، IO Interactive – شرکت بازی های ویدیویی دانمارکی پشت سر این شرکت است هیتمن حق رای دادن بازی – یک بازی کاملاً جدید Bond را که از آن خواستارند اعلام کرد پروژه 007. (آنها یادآور می شوند که در حال حاضر این فقط یک “عنوان فعال” است).

وب سایت رسمی پروژه جدید آن را به عنوان “یک بازی ویدیویی کاملاً جدید جیمز باند توصیف می کند که توسط IO Interactive توسعه و منتشر می شود. بازیکنان با داشتن یک داستان کاملاً اصلی باند ، کفش های نماینده مخفی مورد علاقه جهان را می گیرند تا در اولین داستان اصلی James Bond جایگاه 00 خود را بدست آورند. “

وای ، این خیلی سخت است کازینو رویال پاک کردن در حال حاضر یک تیزر تبلیغاتی بسیار جالب برای آن وجود دارد پروژه 007 بازی:

مطلب پیشنهادی  25 صحنه حذف شده است که هرگز نباید قطع شود

توسعه دهندگان هیتمن به نظر می رسد یک مسابقه عالی برای شخصیت جیمز باند ، که در طول سال ها مورد چندین بازی ویدیویی موفق قرار گرفته است. GoldenEye 007 برای Nintendo 64 مشهورترین نمونه باقی مانده است. محبوبیت آن بسیار مشهور است و حتی در چندین کنسول بازسازی شده است. در حالی که Electronic Arts و Activision چندین بازی Bond را در سالهای پس از آن ارائه دادند چشم طلایی تبدیل به یک ضربه سرسام آور شد ، حق رای دادن پس از سال 2012 عرضه شد 007 افسانه. از آن زمان دیگر بازی باند برگزار نشده است.

در همین حال ، بیست و پنجمین فیلم جیمز باند ، وقت مرگ نیست، در حال حاضر قرار است در تاریخ 2 آوریل 2021 در سینماها اکران شود پروژه 007 عنوان ، بسیار قابل تغییر است.

گالری – هر فیلم جیمز باند ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: