در حالی که مرد عنکبوتی شگفت انگیز یک فیلم خیلی محبوب نیست ، برای حل مشکلات آن خیلی طول نمی کشد. در واقع ، ما فکر می کنیم یک تغییر وجود دارد که می تواند حل شود همه موضوعاتی که با آنها روبرو هستیم مرد عنکبوتی شگفت انگیز.

چه می شد اگر … عمو بن زندگی می کرد؟

این موضوع از کمیک های مارول بوده است (مانند ، اوه ، چه می شود اگر…؟) اما ما هرگز ندیده ایم که آن داستان در صفحه بزرگ باشد. و قبل از مرگ عمو بن ، مرد عنکبوتی شگفت انگیز یک فیلم جالب است؛ تاریک تر از سام رائمی است مرد عنکبوتی فیلم ها ، با برخی از بافت شن و مزه و احساسات جالب است. سپس بن پارکر مارتین شین کشته می شود ، و فیلم کاملاً متوقف می شود و 15 دقیقه پس از آن واقعه را سپری می کند ، قبل از اینکه تلاش برای قاتل عمو بن را به طور کامل کنار بگذارد در حالی که پیتر پارکر از داستان فیلم منحرف می شود. اما اگر عمو بن از این حمله جان سالم به در برد ، چه می شد؟ این می توانست یک تنوع جذاب از داستان اصلی ایجاد کند که قبلاً بارها دیده بودیم.

مطلب پیشنهادی  League Justice League ’ایده آل Zack Snyder در سیاه و سفید IMAX است

فیلم ما را ببینید و تصور کنید این چیست مرد عنکبوتی شگفت انگیز به نظر می رسید:

اگر این فیلم را دوست داشتید که چرا مرد عنکبوتی شگفت انگیز باید هرگز عمو بن را کشته باشد ، بیشتر فیلم های ما را در زیر ببینید ، مانند نظریه ما در مورد چگونگی پیوستن الکترو به جهان سینمایی مارول ، مقایسه ما بین مرد عنکبوتی و مرد عنکبوتی شگفت انگیز، و مقایسه ما با لیگ عدالت و انتقام جویان. بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی حتماً مشترک شوید.

گالری – تکامل هر لباس انتقام جویان ، از فیلم به فیلم: