2020: سال همه گیری ، سیاست و دیدارهای تلویزیونی. جدیدترین شاهزاده تازه هواي بل، که ویژه گردهمایی بدون نسخه را در پاییز امسال در HBO Max پخش می کند.

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، این نمایش در 10 سپتامبر ضبط می شود و “در حدود شکرگذاری” از HBO Max پخش می شود. هدف قرار گرفته است شاهزاده تازهسی امین سالگرد ، این ویژه برنامه “نگاهی به گذشته از سریال و تأثیر فرهنگی این سریال از زمان اولین نمایش خود داشته است.” این کسی است که می توانید انتظار داشته باشید در این نمایش ببینید (جیمز آوری ، بازیگر نقش عمو فیل ، در سال 2013 درگذشت):

با گردآوری خانواده بانك ها ، ویل اسمیت ستاره سریال با حضور در سریال های تاتیانا علی ، كارین پارسونز ، جوزف مارسل ، دافنه ماكسول رید و آلفونسو ریبیرو و همچنین دی جی تکرار شده جازی جف ، برای یک شب خنده دار و صمیمی همراه با موسیقی همراه خواهد شد. ، رقص و میهمانان غافلگیر کننده ویژه ، به افتخار مجموعه ای که برای شش فصل و 148 قسمت اجرا شد. مارکوس ربوی (Laugh Aid، Whitney Cummings: Can I Touch It؟) کارگردانی این مجموعه ویژه را بر عهده خواهد داشت که تهیه کنندگی آن را ریکی هیوز که به عنوان مجری برنامه و همچنین میگل ملندز ، لوکاس قیصر و برد هاگن برای وستبروک مدیا تهیه و تولید می کند. .

همچنین می توانید هر قسمت را تماشا کنید شاهزاده تازه هواي بل در HBO Max.

مطلب پیشنهادی  سریال تلویزیونی Lord of the Rings برای چهره های "بد بو" به نظر می رسد

از نظر فنی ، سال 2020 است همچنین سال تازه شاهزاده، زیرا این مجموعه همچنین برای “راه اندازی مجدد چشمگیر” در حال توسعه است ، که همان فرضیه بچه ای از فیلادلفیا را برای زندگی با خویشاوندان ثروتمند در جنوب کالیفرنیا می فرستد و چرخش کمدی کمتری به آن می دهد. در دوران ویروس کرونا ، مردم فرهنگ پاپ خود را به غذای راحت علاقه مند می کنند. و چه چیزی راحت تر از چیزهایی است که از کودکی در تلویزیون تماشا می کردید؟

گالری – احیای تلویزیونی مورد علاقه ما: