دیزنی و پیکسار جدیدترین تریلر ویژگی جدید و جذاب خود را به اشتراک گذاشته اند ، روح. هفته گذشته ، دیزنی اعلام کرد که روح اکران نمایشی خود را دور می زند و مستقیماً به سراغ پخش جریانی Disney + در کریسمس می رود.

روح صدای جیمی فاکس به عنوان یک معلم گروه مدرسه راهنمایی به نام جو گاردنر ، که آرزو دارد با بزرگان موسیقی جاز بازی کند ، ظاهر می شود. او در داغترین باشگاه جاز شهر به اجرای برنامه می پردازد ، اما هنگامی که برای رسیدن به آنجا مسابقه می دهد از یک چاله سقوط می کند. روح او بدن او را ترک می کند ، و او را به یک سفر کشف خود و قدردانی تازه برای زندگی می فرستد. پیش نمایش زیر را تماشا کنید:

این کلیپ به ما زمینه بیشتری در مورد می دهد روحداستان ، از جمله نگاهی دقیق تر به کتاب The Great Before. همانطور که یک موجود معلم مانند مدرسه به جو توضیح می دهد ، The Great Before منظره ای برزخ مانند است که در آن روح ها شخصیت ، عجیب و غریب و علایق خود را قبل از رفتن به زمین رشد می دهند. با کمک روح تازه ای به نام 22 (تینا فی) ، روح جو در تلاش برای بازیابی زندگی خود به زمین برمی گردد. مضامین وجودی تا حدودی یادآور موارد مشاهده شده در آن است پشت و رو و کوکو، اما این بار ، آنها یک پیچ و تاب جاز دارند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز تازه در ماه ژوئیه در دیزنی پلاس

در کنار تریلر ، دیزنی بقیه موارد را نیز فاش کرده است روحصداپیشگان جذاب. گراهام نورتون صدای یک چرخنده علائم معنوی به نام Moonwind را می دهد ، راشل هاوس در نقش تری متولد وسواس بازی می کند و آلیس براگا ، ریچارد ایواد ، فورچون فایمستر و زنوبیا شروف صدای مشاوران را تشکیل می دهند. دونل راولینگز ، کمدین ، ​​آرایشگر Joe’s Dez است و جون اسکیب صداپیشه نقش گرل است.

گالری – کلیشه های پیکسار که از آن خسته شده ایم: