چند ماه پیش ، ScreenCrush لیستی از سواری های دیزنی لند را که شایسته فیلم های خود بود ، در انتظار آینده دیزنی منتشر کرد سفر دریایی جنگل فیلم سینما. انتخاب ها شامل Kilimanjaro Safaris ، Grizzly River Run و ، در شماره 9 ، کوهستان فضایی بود.

بنابراین شاید دیزنی خوانندگان بزرگ ScreenCrush باشند؟ مسلماً شوخی می کنیم ، اما بدون توجه: چند ماه بعد ، هالیوود ریپورتر می گوید دیزنی اکنون در حال توسعه یک است کوهستان فضایی فیلم آنها جبی هارولد ، نویسنده دیزنی + را که به زودی در اختیار شما قرار می گیرد ، تعیین کرده اند اوبی وان مجموعه های تلویزیونی ، برای کار بر روی فیلمنامه. آنها چیزی بیشتر از این پروژه نمی دانند:

جزئیات ورود به سیستم در میان حلقه های زحل مخفی نگه داشته می شود اما به عنوان یک ماجراجویی خانوادگی توصیف می شود. این پروژه که در مراحل اولیه قرار دارد برای اکران نمایشی در نظر گرفته شده است.

بگذارید حدس بزنیم: فیلم در فضا تنظیم شده است … جایی که وجود دارد … یک کوه.

در اینجا ، روی زمین ، پنج کوه فضایی وجود دارد که در سراسر جهان پراکنده شده اند ، در دیزنی لند ، دنیای والت دیزنی ، دیزنی لند پاریس ، توکیو دیزنی لند و دیزنی لند هنگ کنگ. هیچکدام داستانهای گسترده ای ندارند. همه این تغییرات در سرسره های غلتکی است که شما سوار “موشک” می شوید و “در فضای خارج” پرواز می کنید – به طور معمول مسیرهای داخلی که در تاریکی نگهداری می شوند برای ایجاد توهم فضا و افزایش هیجانات. آنها سواری های کلاسیک دیزنی عالی هستند – همه می دانند کوه فضا چیست. دقیقاً به همین دلیل است که آنها از این نام برای ساخت فیلم استفاده می کنند. در عین حال، سفر دریایی جنگل قرار است در تاریخ 30 ژوئیه 2021 در سینماها افتتاح شود.

مطلب پیشنهادی  یک فیلمساز کوتاه کوتاه خود را به فیلم شماره یک در آمریکا تبدیل کرد

گالری – بهترین شرورهای دیزنی در تاریخ: