زمان واقعی همه چیز است. به نظر می رسد تنها نمایش تلویزیونی که اخیراً درباره آن صحبت می شود (علاوه بر این ، مانند اخبار شبانه) است ببر پادشاه، ماینرهای واقعی جنایات واقعی Netflix در مورد جهان باغ وحش خصوصی ، جمع کننده گربه های بزرگ و اقدام به قتل. در دنیایی با فیلم های جدید تئاتری هر هفته ، ورزش های زنده هر شب ، و تعداد نمایش های دیگر Netflix هر روز اضافه می شود ، ببر پادشاه شاید خیلی سریع از گفتگوی فرهنگی پاپ آمده و رفته باشد. اما نمایش ، به کارگردانی اریک گود و ربکا چایکلین ، موفق شد تا در Netflix موفق شود در حالی که تمام دنیا به دلیل وجود تاج ویروس وارد حالت قفل شدن شدند. بدون ، ورزش زنده و هیچ کاری برای انجام این کار ، ببر پادشاه رسید تا حداقل هفت ساعت خیلی سریع طی شود.

در شرایط عادی ، هفت ساعت در مورد برخی از کلاهبرداران بی پروا و بچه گربه های شایان ستایش آنها ممکن است خیلی طولانی به نظر برسد. اما ، همانطور که قبلاً در یک نسخه جداگانه از آن صحبت کردیم ، اینها شرایط عادی و هفت ساعت گذشته نیستند ببر پادشاه اکنون به نظر می رسد محتوای کمی ظالمانه است. این همه ما گرفتیم؟ ما به چیزهای بیشتری احتیاج داریم ببر پادشاه اکنون!

مطلب پیشنهادی  الیزابت ماس ​​فکر می کند دنباله راننده "مرد نامرئی" رانندگان را تقاضا می کند

هرچه شانس آن را داشت ، به نظر می رسد ما قصد داریم آن را بدست آوریم؟ بررسی کنید که جف لاو ، ستاره سریال در این فیلم Cameo چه گفت ، فاش کرد که Netflix در حال اضافه کردن قسمت دیگری از ببر پادشاه. و به گفته او در حال آمدن است این هفته.

اگر الان ببر پادشاه هر چیزی را به من آموخته است ، این چیزی نیست که همه افراد داخل آن هستند ببر پادشاه می گویند باید کاملاً راستگو تلقی شود. اما ما به این واقعیت خیلی بد نیاز داریم. بنابراین امیدواریم که Lowe درست باشد. اگر او نیست ، و شما هنوز هم به چیزهای بیشتری احتیاج دارید ببر پادشاه-محتوای esque ، باید بدانید که در واقع پادکست در مورد جو اگزوتیک نیز وجود دارد ، تا بتواند جای خالی بزرگ گربه را به عنوان یک جایگزین در قلب شما پر کند.

گالری – بهترین نمایش ها در Netflix که هنوز تماشا نکرده اید: