یک مکان آرام در حال حاضر دنباله ای دارد که کاملاً به پایان رسیده و در انتظار انتشار است و اکنون نیز اسپین آف می شود. جان کراسینسکی ، خالق و ستاره فرنچایز ظاهراً ایده ای برای ادامه فراتر از داستان اصلی خود ایجاد کرده است و این spinoff جدید با کارگردانی جف نیکولز در دست ساخت است.

این کلمه از هالیوود ریپورتر، که می گوید نیکلز این spinoff را می نویسد و کارگردانی می کند:

جان کرازینسکی ، که کارگردانی و نویسندگی فیلم اصلی 2018 و همچنین دنباله آن هنوز منتشر نشده را در دست داشت ، ایده داستان جدید را ارائه داد. او همچنین از طریق بنر یکشنبه شب خود به همراه مایکل بی ، اندرو فرم و برد فولر تهیه کنندگی خواهد کرد.

Nichols با کارگردانی فیلم های ژانر هوشمند و مبتنی بر شخصیت ، انتخابی قدرتمند برای این حق رای است پناهگاه بگیرید، در مورد مردی که متقاعد می شود دنیا در شرف پایان است ، و نیمه شب ویژه، در مورد پدری که پس از کشف پسرش از قدرت باورنکردنی سعی در محافظت از آن دارد. هر دوی این فیلم ها نیز ریشه در داستان هایی درباره خانواده ها دارند که در مورد اصلی نیز صدق می کند مکان ساکت سریال – جایی که زن و شوهر (با بازی کرازینسکی و امیلی بلانت) سعی می کنند در دنیایی پس از آخرالزمانی پر از بیگانگان که به دلیل صداهای بلند کشیده شده اند زنده بمانند.

مطلب پیشنهادی  وارنر برادران اعلامیه اصلی را در ماه سپتامبر برگزار می کند

یک مکان آرام قسمت دوم در بهار سال گذشته هنگام ویروس کرونا برای انتشار آماده بود. پس از تعویق اولیه به سپتامبر ، اکنون قرار است در 23 آوریل 2021 منتشر شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک تاکنون: