هیجان انگیز انتقام جنجالی مدرن پیدا می کند زن جوان امیدوار کننده، یکی از نمایشهای برجسته جشنواره امسال ساندنس. (باور کنید یا نکنید ، همین مدت ها پیش نبود که جشنواره های فیلم هنوز به صورت شخصی اتفاق می افتادند و مردم با هم در سینما فیلم می دیدند! این همه اتفاق افتاد امسال!) کری مولیگان در نقش یک زن جوان بازی می کند که زندگی مخفیانه ای را تجربه می کند مردانی که سعی می کنند از زنان استفاده کنند. این فیلم اولین بازیگر نقش اول زن Emerald Fennell است ، که در سریال هایی مانند او ظاهر شده است با ماما تماس بگیرید و تاج.

تریلر زیر را تماشا کنید – درک این که چرا این یکی از فیلم های مورد بحث در مورد Sundance 2020 است بسیار آسان است. اگر فیلم امسال اکران شود – اگر! گفتم اگر! – به نظر می رسد می تواند بحث جالبی ایجاد کند:

مطلب پیشنهادی  ریک مورانیس در شهر نیویورک حمله کرد

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

از کارگردان چشم انداز زمرد فنل (Killing Eve) انتقام تازه ای خوشمزه به دست می آید. همه می گفتند کاسی (کری مولیگان) یک زن جوان امیدوار کننده است … تا اینکه یک اتفاق مرموز به طور ناگهانی آینده او را از خط خارج کرد. اما هیچ چیز در زندگی کاسی همان چیزی نیست که به نظر می رسد: او شیطانی باهوش ، کاملاً مکار و حیله گر است و شبانه زندگی مضاعف مضاعفی دارد. اکنون ، یک برخورد غیرمنتظره در شرف این است که کسی فرصتی برای تصحیح اشتباهات گذشته در این داستان مهیج و سرگرم کننده فراهم کند.

زن جوان امیدوار کننده قرار است در کریسمس در سینماها اکران شود.

گالری – فیلمهایی که باور نخواهید کرد دارای رتبه بندی G هستند: