در حالی که فیلم جدید Scooby-Doo ، حرکت دستی! سری بچه های 50 ساله اکنون را برای سالهای 2020 به روز می کند ، همچنین به بسیاری از معروف ترین کلیشه های فرنچایز ادای احترام می کند. بچه های پیر پوسته ، مشت های خود را در بچه های مداخله می اندازند. مسابقه Scooby و Shaggy در میان وعده های Scooby. مردم فریاد می زنند “Zoinks!” و شرکت Mystery از چند ستاره مهمان ، از جمله دیگر قهرمانان هانا-باربارا مانند Dynomutt و Blue Falcon ، و حتی یک شخصیت مشهور یا واقعی در زندگی واقعی برخوردار است.

سنت Scooby-Doo از ستاره های مهمان گرسنه تقریباً به اندازه خود نمایش قدیمی است. اولین احیای نمایش پس از اجرای اولیه آن است Scooby-Doo ، کجا هستی! در یک سری فیلم ها (واقعاً فقط قسمت های ساعتی) قرار گرفت که هر کدام میهمان ویژه خود را داشتند. برخی از ستاره های معروف تلویزیون و طنز بودند. برخی کارآگاهان داستانی یا شخصیت های کارتونی بودند. برخی از آنها حس کاملی داشتند. برخی کاملاً عجیب بودند.

نه تنها ! در حال حاضر موجود است ، اما جدید است اسکو بی دوو مجموعه ای که قالب هفتگی ستاره مهمان را احیا می کند ، این زمان مناسب برای احترام از برخی از چهره های شگفت آور است که چرخش در دستگاه Mystery را دارند ، با شروع …

 • 1

  استیو اورکل

  جاری اسکو بی دوو سریال در شبکه کارتونی نامیده می شود Scooby-Doo و حدس بزن کی؟ در هر قسمت ، تیم های Mystery Incorporated با یک ستاره مهمان جدید در به روزرسانی جدید در قدیمی رمز و رازهای جدید Scooby-Doo. مانند آن سریال ، میهمانان ترکیبی از افراد مشهور در زندگی واقعی و شخصیت های معروف داستانی هستند. از نظر فنی ، استیو اورکل دوم است. در دهه 1990 او به عنوان یکی از بازیکنان پشتیبان در سایت ABC به یک پدیده فرهنگ پاپ تبدیل شد مسائل خانوادگی. او از آن زمان تاکنون کارهای زیادی انجام نداده است ، اما او به شکل اوج nerd ، در فصل اول بازگشت Scooby-Doo و حدس بزن کی؟، ابراز شده توسط بازیگر اصلی خود ، ژاله وایت. بیایید فرض کنیم که این پرونده شامل پنیر دزدیده شده است.

 • 2

  سه قایق

  اولین مهمانان در اولین قسط از رمز و رازهای جدید Scooby-Doo سه Stooges ، گروه مشهور کمدی بدنی بودند. باند Stooges و Scooby مطمئناً یک حس شوخ طبعی دارند ، اما به یاد داشته باشید: این سال 1972 بود ، ده ها سال پس از اوج استوگز و 20 سال پس از کورلی در اثر سکته مغزی درگذشت. لری در سال 1970 دچار سکته مغزی ناتوان کننده شد و در اواسط دهه این گروه در پیکربندی های مختلف با تعویض قرار گرفت. Stooges که زنده مانده است حتی صدای خود را برای آنها فراهم نکرده است اسکو بی دوو.

 • 3

  روح آبراهام لینکلن

  صحبت از ارواح مرموز: مهمان فصل اول در Scooby-Doo و حدس بزن کی؟ شامل روح رئیس جمهور شانزدهم ، ابراهیم لینکلن بود. تعداد کمی از مردم می دانند که آدرس Gettysburg واقعاً در مورد لینکلن بود که یک ساندویچ واقعاً خوب را به خاطر می آورد که او چهار نمره و هفت سال پیش خورد. امیدوارم که او نماینده خوبی داشته باشد و به عنوان بخشی از معامله خود باقیمانده دریافت کند ، اسکو بی دوو قسمت ها برای همیشه هوا.

 • 4

  کشتی گیران WWE

  Scooby-Doo ساخته شده است نه یکی دو فیلم های مختلف مستقیم با فیلم با ستاره های فوق العاده سرگرمی کشتی آزاد جهان بازی می کنند. اولین ، سال 2014 اسکو بی دوو! WrettleMania Mystery، Scoob را می بیند که با کشتی گیرانی مانند جان سینا و میز همکاری می کند. مورد دوم حتی پوشیده تر است – 2016 اسکو بی دوو! و WWE: نفرین Speed ​​Demon، که مکان مسابقه ای برای مسابقات خارج از جاده با کشتی گیران است. میهمانان شامل Undertaker ، شخصیت WWE هستند که به عنوان “مرده” نیز شناخته می شوند و گاهی اوقات دارای قدرت های ماورایی هستند مانند توانایی رستاخیز خود از مردگان. (نه ، واقعاً) “

 • 5

  فیلیس دیلر

  بچه ها فیلیس دیلر را دوست دارند. همه این را می دانند. اسباب بازی مورد علاقه دختران من؟ عروسک فیلیس دیلر آنها. آنها نمی توانند آن را کنار بگذارند. بنابراین این فقط معنی دارد. من حتی نمی دانم چرا آن را در این لیست قرار داده ام.

 • 6

  Harlem Globetrotters

  هارلم گلوبوتروتر مکرر بود اسکو بی دوو ستاره های مهمان در تمام دهه 1970. و آنها برای هانا باربارا معنا پیدا کردند. آنها تولید کردند گلوبروترها سریال های کارتونی در آن دوره. (بازیافت شخصیت های موجود مطمئناً هزینه های انیمیشن را کاهش می دهد.) هنوز: چرا یک تیم بسکتبال اسرار را حل می کند؟ آیا این رمز و راز وجود دارد که چگونه ژنرال های واشنگتن در امور تجاری باقی می مانند ، حتی اگر هرگز در یک بازی پیروز نشده باشند؟

 • 7

  سونی و چر

  برخی از کارهای موسیقی که می توانم با Scooby و Shaggy از نوع خود ببینم. بوسه خودش را گرفت اسکو بی دوو فیلم ، و آن نوع جفت شدن عجیب و غریب. اما سانی و چر؟ بله ، آنها نمایش متنوع خود را داشتند. اما مگر اینکه قسمت را از دست بدهم که سانی و چر جنایات خود را در اوقات فراغت حل کردند ، من ارتباط کاملاً نمی بینم.

 • 8

  شرلوک هولمز

  بسیاری از ستاره های میهمان داستانی Scooby معنی دارند. بتمن و رابین ، حداقل در شکل انیمیشن دهه 1970 ، شرکای مناسبی برای عتیقه های Shaggy و Scooby بودند. از طرف دیگر شرلوک هولمز یک کارآگاه غیر مزخرف است که مانند 100 سال پیش زندگی کرده است. اما سلام ، او نیز در حوزه عمومی است! می خواهید برخی از میان وعده های Scooby ، شرلوک؟

 • 9

  سیا

  Sia و Scooby-Doo؟ بله ، سیا و Scooby-Doo.

 • 10

  ریکی گراویس

  من اعتراف خواهم کرد که من این قسمت را ندیده ام ، اما بعد از تماشای کلیپ هایی که می خواهم دوست دارم. من امیدوارم که این رمز و راز شامل یک ظاهر وحشتناک توسط خدای واقعی ، کتاب مقدس یهودو مسیحی ، که Gervais امتناع از باور واقعی است.

مطلب پیشنهادی  دنباله ‘Lion King’ از باری جنکینز می آید