34 روز پیش برای آخرین بار به سینماها رفتم.

فیلم بود عکس خون خیلی خوب نبود مطمئناً عنوانی نبود که من می دانستم این فیلم آخرین حرکت تصویری است که ماه ها و ماه ها روی یک صفحه نمایش می دیدم.

در 10 مارس ، coronavirus قبلاً شهر نیویورک را تهدید کرده بود. من در مورد نمایش فیلم بحث کردم ، اما مقامات دولتی هنوز مردم را ترغیب می کردند که به زندگی خود ادامه دهند. سفر در مترو کمی غیرقابل توصیف بود ، اما هنوز بود. برای چند ساعت ، ذهن من از مشکلات خارج از جهان خارج شد. حتی اگر من عاشق نبودم عکس خون، من از وقفه واقعیت قدردانی می کنم.

اگر این کلمات را می خوانید ، احتمال دارد که با آن احساسات ارتباط برقرار کنید. وقتی اوضاع سخت می شود ، وقتی جهان خیلی شدید می شود ، ما به تاریکی عقب می آییم. تئاتر مکانیسم فرار ، مقابله و بهانه ای برای خوردن غذاهای آشغال است که همه در یک قسمت قرار گرفته اند. و اکنون ، هنگامی که من و افراد زیادی به آن احتیاج داریم ، حداقل هفته ها و شاید خیلی طولانی تر است. به نظر می رسد همه اعتقاد دارند سینمای سینما اراده برگشت. اما هیچ کس نمی تواند بگوید چه زمانی این بازگشت صورت خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی  جان کوساک هنگام فیلمبرداری از اعتراض ، ظاهراً مورد حمله پلیس قرار گرفت

فیلم ها از بین نرفته اند و ما خوشبختانه زندگی می کنیم در عصری که هزاران نفر از آنها با کلیک روی یک دکمه در تلویزیون ها و رایانه های ما در دسترس هستند. با این حال ، مواردی وجود دارد که فیلم خانگی نمی تواند تکرار کند ، از جمله برخی جنبه های فیلمبرداری که من تا 11 مارس آن را به طور کامل اعطا کردم. در ادای احترام به هر سالن سینمایی که به دلیل تاج گذاری بسته است ، با قدردانی عمیق و امیدوارم که همه شما را دوباره ببینم. خیلی زود ، لیست زیر را با فروتنی ارسال می کنم:

گالری – هر آب نبات سینما از بدترین به بهترین رتبه بندی می شود: