مانند شما ، کارمندان ScreenCrush خرج می کنند یک لوت این روزها در خانه نشسته مانند شما ، ما در حال گذراندن مجدداً در بعضی از فیلم های مورد علاقه ما در مجموعه های Blu-ray و DVD هستیم. سرانجام ، تمام هزاران دلار که در رسانه های بدنی هدر دادیم بیهوده نیست!

مشاهده مواد تکمیلی روی آن دیسک ها باعث شد تا ما در مورد صحنه های حذف شده مورد علاقه خود – و به خصوص صحنه های حذف شده – فکر کنیم بنابراین خوب آرزو می کردیم که آنها در وهله اول از فیلم هایشان بریده نشوند. بعد از بحث و گفتگوهای فراوان در YouTube ، من و رایو ویدیوی ScreenCrush رایان آری و من موارد را به لیست زیر محدود کردیم.

ما با ایجاد 25 مورد برتر ، فقط دو قانون خاص داشتیم. ابتدا باید صحنه ای به شکل قابل مشاهده وجود داشته باشد تا گنجانده شود. قطعاً چیزهایی که از یک فیلمنامه بریده می شوند قبل از اینکه دوربین ها رو به رو شوند قطعاً جالب توجه هستند ، اما واقعاً یک “صحنه حذف شده” نیست. (شما نمی توانید چیزی را که در وهله اول وجود نداشته باشد حذف کنید.) ما همچنین تصمیم گرفتیم که پایان های متناوب را حذف کنیم ، حتی اگر از نظر فنی هستند صحنه های حذف شده ، زیرا احتمالاً ما آنها را بعداً جداگانه رتبه بندی می کنیم.

امروز ، همه چیز مربوط به صحنه های حذف شده است. شروع با…

  • 25

    هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت 1 (2010)

    دورسلی ها اکثراً به سختی در نمایشگاه تصویر می شدند هری پاتر فیلم ها ، در نتیجه آنها رفتار خشن هری در طول حق رای دادن ، متولیان امر هری نمایانگر طرف متوسط ​​و نادان دنیای Muggle هستند. این صحنه حذف شده از هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت 1 نشان می دهد که خاله هری پونونیا دارای برخی از انسانیت ها است ، زیرا او با ناراحتی عظیم در مورد چگونگی مرگ مادر هری نیز مرگ خواهرش صحبت می کند. رفتار او در فیلم های قبلی بهانه نمی شود ، اما به درد تحمل آن اشاره دارد. حضور هری مطمئناً یادآوری مداوم در مورد این درد بود و از جمله این صحنه می توان زمینه های ارزشمندی را برای فیلم های قبلی فراهم کرد.