شرکت تولیدی A24 برای کمک به تلاش های امداد کوراو ویروس مواردی را از برخی از بزرگترین بازدیدهای خود در بخش آرتروز حراج می کند ، از جمله یک آویز Furby کمرنگ و چشم نواز از هیجان انگیز برادران Safdie سنگهای میانبر. البته لازم به ذکر است که جرقه ها از الماس نیستند بلکه از بدلیجات استفاده می شوند. اما برای داشتن یک قطعه جواهرات که توسط خود Sandman لمس شده است؟ بسیار گرانبها.

موارد دیگر برای حراج شامل لباس گل 30 پوندی فلورانس پوگ از فینال آری آستر میانمار و مجسمه پری دریایی نفرین شده از رابرت اگگرز فانوس دریایی. اگر ترجیح می دهید یک یادگاری داشته باشید که نمی خواهد رویاهایتان را تعقیب کند ، می توانید از نوستالژیک جونا هیل اسکیت بکشید اواسط دهه 90 یا کپسول زمان کایلا از جذاب Bo Bo Burnham کلاس هشتم.

مزایده ها در سراسر آوریل و ماه مه بصورت آنلاین انجام می شود. درآمد حاصل از آن به بنیاد FDNY ، بانک غذا برای شهر نیویورک ، بیمارستان های NYC بهداشتی + بیمارستان ها و خانه جامعه کوئینز می رود. هر حراج 16 روز به طول خواهد انجامید و به علاقه مندان فرصت زیادی می دهد تا درگیر جنگی برای مناقصه شوند. Eggers به ​​گفت: “خوب است ببینم چه مواردی که برای یک فیلم ساخته شده اند می توانند روی آن زندگی کنند.” مجله نیویورک تایمز. وی گفت: “صنایعی که این لوازم را به دست می آورند ، وقت و تلاش و عشق و عرق و اشک زیادی برای ایجاد آنها ایجاد می کنند ، بنابراین اگر بتواند زندگی دیگری داشته باشد ، عالی است.”

مطلب پیشنهادی  AMC و Universal موافقت می کنند که بین تئاترها و VOD کوتاه شود

شما چی فکر میکنید؟ آیا به داشتن قطعه ای از تاریخ A24 علاقه دارید؟ چگونه می توان از ماکت نیمه عمر لنزهای فانوس دریایی که رابرت پتینسون و ویلم دافو را مجنون می کند ، به اندازه نیم تن؟ به نظر می رسد اکنون زمان تحقق آن رویاها و یک دلیل عالی است.

گالری – بهترین فیلم های سال 2010: